Головна / Цікаво знати / Оренда альпіністського спорядження для активного відпочинку

Оренда альпіністського спорядження для активного відпочинку

Активний відпочинок: що взяти з собою в похід

Альпінізм, як екстремальний вид спорту, активно розвивається в Україні, як і в усьому світі. Він набуває популярності серед дорослих і дітей. Кваліфіковані тренери проводять навчання цій майстерності, пропонують вступний курс для новачків. Якщо ви – любитель активного відпочинку або бажаєте осягнути ці навички, вам може знадобиться оренда альпіністського спорядження, адже купувати його занадто дорого, а потреба в ньому виникає не часто. Наприклад, якщо ви відправляєтеся в похід в гори.

Що вибрати для безпечного відпочинку в горах

Існують різні види альпінізму: спортивний, гірський, льодовий, промисловий. Який би вид активного відпочинку ви не вибрали, обов’язково треба підібрати максимально безпечне і зручне спорядження, обмундирування, екіпірування й устаткування. Помилка в його підборі може коштувати здоров’я і навіть життя альпіністові. Вам необхідно взяти в оренду:

  • Індивідуальну страхувальну систему, здатну витримати величезні навантаження. Вона надягає поверх одягу, буває таких видів: грудна обв’язка – верхня страховка, альтанка – нижня страховка, комбінована – об’єднує верхню і нижню страхувальну системи.
  • Списків і страхувальні пристрої – важливий елемент альпіністського спорядження, яке забезпечить безпеку під час спуску по мотузці вниз. Є різні види страхувально-спускових пристроїв: драбинка, корзинка, вісімка, гри-гри, інше. Всі пристрої прості і надійні в застосуванні.
  • Петлі, карабіни, затиски, відтягнення – виконають роль ланки, що з’єднує елементи спорядження. Вони перерозподіляють навантаження, що виникає в результаті несподіваних падінь і ривків. Кожна деталь має значення.
  • Каски на кожного гірського альпініста або скелелаза – один з обов’язкових елементів екіпіровки. Завдання каски – уберегти голову від різних травм під час сходження і спуску.

Всю необхідну екіпіровку ви можете взяти в оренду, звернувшись в спеціалізовану компанію, вона пропонує прокат сертифікованого, надійного обладнання. З особливостями оформлення замовлення можна познайомитися на сайті, де є докладний опис умов оренди.

Чому оренда альпіністського спорядження вигідніше покупки

Нарешті ви дочекалися відпустки або вихідних, зважилися активно відпочити, здригнутися від постійного сидіння в офісі. Екстремальні види спорту для цього відмінно підходять. Що ж робити: терміново бігти в магазин і купувати альпіністське спорядження або краще взяти все необхідне на прокат? Ряд переваг має саме оренда:

  • ціна на верхолазне спорядження і альпіністське обладнання досить висока, якщо вам воно потрібне не часто, а тільки для відпочинку, то його вигідніше взяти напрокат;
  • якщо ви звернетеся за послугою в професійну фірму, то не сумнівайтеся, ви отримаєте якісне, справне і надійне спорядження від відомих виробників;
  • фахівець підбере для вас обмундирування відповідно до ваших потреб і досвідом в сфері альпінізму. У цьому допоможе широкий асортимент такої екіпіровки;
  • не потрібно шукати місце для зберігання приладів та обладнання будинку, після відпочинку ви здаєте його в компанію, яка вам надала послугу оренди.

Якщо ви мрієте підкорити гірські вершини, але у вас немає необхідного альпіністського спорядження, дане питання можна запросто вирішити. Вам для цього навіть з Києва не доведеться виїжджати. За помірну ціну ви можете замовити оренду необхідного комплекту екіпіровки. І не тільки для себе, але і для всіх бажаючих відправитися з вами в похід у гори.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!