Цікаво знати

Оренда і професійний монтаж мультимедіа обладнання

Компанія Epigraph надає в оренду весь спектр сучасного професійного обладнання з власного складу у Києві. Це якісне чітке зображення, яскравість навіть в світлому приміщенні і точна передача кольору, чистий звук, безперебійна робота всього мультимедійного комплексу.

У разі якщо обладнання вам необхідно 1-2 рази на рік, якщо на кожен новий проект ви потребуєте різне обладнання то ми допоможемо вам уникнути витрат на придбання, зберігання і обслуговування устаткування. Більшість обладнання через рік вже морально застаріває. У нас в парку оренди завжди сучасні моделі. Вам потрібно зробити один телефонний дзвінок і наші компетентні співробітники підберуть необхідне для даного завдання обладнання. Радимо звернутися до консультанта по он-лайн зв’язку.

Ми реально дивимося на ринок і об’єктивно підходимо до формування наших цін і умов роботи. Ми надаємо високоякісні послуги та відповідаємо за результат.

З компанією Epigraph постійно працюють понад 200 клієнтів, з більшістю яких нас пов’язує довгострокове співробітництво.

Ми – власники обладнання! Ви завжди можете бути впевнені в якості та реальному наявності необхідної для реалізації технічного завдання апаратури.

Наша спеціалізація – масштабні тимчасові інсталяції

Ми пропонуємо обладнання для оснащення стендів великих галузевих виставок, конгресів, видовищних шоу у Києві і за його межами. У тому числі для міжнародних бізнес заходів, включаючи доставку обладнання за кордон, монтаж і повний технічний супровід.

Наші можливості :

завантажити презентацію 3Mb

ми змонтуємо стенд з об’ємним відеороликом за технологією 3D відеомаппінг

ми можемо змонтувати величезну відеостіну на стенді для трансляції контенту

для вас – відеопанелі на базі плазмових модулів, інтерактивні столи та плазмові панелі для стендів і багато іншого

У комплект включені всі необхідні кабелі та перетворювачі для з’єднання у єдиний комплекс найрізноманітніших мультимедійних та проекційних систем.

Розробка відео контенту будь-якої складності

У комплект до оренди виставкового обладнання ми пропонуємо розробку брендованого контенту – презентаційні ролики, кліпи для голографічних екранів, відеостін і плазмових панелей. Такий матеріал дозволить ефектно представити бренд і ненав’язливо привернути додаткову увагу відвідувачів виставки.

А так же самостійне проекційне шоу під ключ за технологією відеомеппінг.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.