Головна / Цікаво знати / Оригінальний тонер для принтера: міфи і реальність

Оригінальний тонер для принтера: міфи і реальність

Більшість користувачів лазерних принтерів знають, що використання оригінального картриджа гарантує високу якість друку. Але проблема для багатьох в тому, що цей товар досить дорогий.

Коли ресурс картриджа закінчується, багато хто звертається до сервісних центрів, де проводиться заправка картриджів. Який же тонер використовується при цьому? Деякі компанії, користуючись довірливістю клієнтів, запевняють їх у тому, що заправляють картриджі оригінальним тонером, що забезпечує відмінну друк. Але тут варто внести ясність, щоб користувачі не дозволяли вводити себе в оману.

Тонер для лазерних принтерів проводиться великими хімічними концернами. Оптовими партіями він направляється замовникам і надходить на заводи виробників друкарської техніки і витратних матеріалів. Можливість купити такий тонер третіми особами означала б значне скорочення прибутку, тому виробники виключають можливість надходження їх оригінальних тонерів в продаж. Також вони винаходять різні хитрощі, що утрудняють заправку принтерів.

Якщо в сервісному центрі або магазині вас запевняють, що перед вами оригінальний тонер, вас швидше за все обманюють, або продавець не знає всіх характеристик свого товару. У всіх поважаючих себе сервісних центрах і майстернях клієнту скажуть, що використовують при заправці сумісний тонер.

Хімічні компанії, що випускають оригінальні тонери, виробляють і їх аналоги. На це отримують ліцензію і деякі сторонні компанії. Сумісний тонер повинен мати фізичні і хімічні характеристики дуже близькі до оригінального і відмінно підходити моделям друкуючих пристроїв, для яких призначений. Розробка тонера-аналога ведеться відразу ж після появи на ринку оригінальних витратних матеріалів. Ця робота складна, і випуску якісної сумісного тонера чекають кілька місяців, а іноді і близько року.

Переваги сумісного тонера:

  • ціна менша, ніж у оригінального, а якість не гірше;
  • використовується для виробництва сумісних витратних матеріалів і для зарядки картриджів;
  • є в продажу, що дозволяє при бажанні заправляти картриджі самостійно.

Увага! Існує і фейковий тонер. Ті, хто займається його виробництвом, копіюють упаковку з оригінальним фірмовим стилем, чим порушують авторські права. Зазвичай виробники цього порошку не мають будь-якої системи контролю якості продукції. Підроблений тонер погано припікається до паперу, і якість відбитків істотно знижується. Такий порошок зазвичай проводиться шляхом механічного подрібнення сировини, і його частинки мають гострі краї, тому його використання може навіть привести до пошкодження вузлів принтера.

Шановні користувачі друкуючих пристроїв! Підтримуйте якість друку і користуйтеся професійними послугами сертифікованих сервісних центрів з обслуговування оргтехніки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!