Цікаво знати

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської підготовки, який може займати набагато більше часу, ніж сам тиражної-виробничий процес. Найважливішим моментом тут є професійна розробка макетів для поліграфії, без якої неможливо розпочати виготовленні навіть найпростішої друкованої продукції. Найкраще, якщо дизайн-проект і остаточний макет розробляється фахівцями, які працюють на підприємстві, де проводиться остаточна роздруківка тиражу. По-перше, вони враховують специфіку обладнання та програмного забезпечення, використовуваного в даній друкарні. По-друге, наявність дизайнерського і проектувального відділу дозволяє знизити собівартість виробництва. Така схема роботи добре налагоджена в харківській цифрової поліграфії Adar Print.

Етапи додрукарської дизайнерської підготовки до виробництва поліграфічних товарів

У категорію поліграфічної продукції входить величезна кількість всіляких виробів і товарів: від широкоформатних плакатів і афіш до маленьких візитних карток і кишенькових календариків. Друкарським способом проводиться рекламна, презентаційна, подарункова, сувенірна, інформаційна, науково-пізнавальна, розважальна продукція. І кожен різновид має власні відмінності за зовнішнім виглядом, специфічні дизайнерські характеристики. До розробки зовнішнього вигляду будь-якого виробу тут потрібен індивідуальний професійний підхід. Загальним же алгоритмом взаємодії замовника і дизайнерського відділу друкарні є наступний:

  • співбесіду для узгодження спільних концептуальних, комерційних, художніх моментів;
  • розробка попереднього дизайн-макету, відповідного бренд-буку замовника;
  • внесення змін та затвердження остаточного проекту, переданого фахівця з макетування;
  • обробка художньо-дизайнерських рішень за допомогою спеціального програмного забезпечення для створення поліграфічного макета;
  • внесення підготовленого макета в виробничу схему, передбачувану при використанні конкретного друкарського обладнання.

На кожному з перерахованих етапів можуть виникати додаткові завдання, пов’язані з особливостями виготовлення дизайн-макету того чи іншого поліграфічного продукту. Всі такі завдання можуть компетентно вирішити фахівці, що працюють в дизайнерському відділі цифрової друкарні Adar Print, яка виконує замовлення клієнтів з будь-якого регіону України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.