Цікаво знати

Основні матеріали для нарощування нігтів

Нарощування нігтів – популярна процедура, яка дозволяє отримати гарні і доглянуті нігтики всього за один сеанс. Багато дівчат роблять такий манікюр перед урочистостями або святами. Але на кожен день він теж підходить.

Якщо раніше знайти майстра для нарощування нігтів було непросто, то сьогодні з цим проблем немає. Матеріали доступні кожному. Все необхідне можна знайти на сайті https://beautyboss.com.ua/materialy-dlya-manikyura.

Для створення штучних нігтьових пластин використовують два основних матеріалу – акрил і гель. Чим вони відрізняються? І в чому їх особливості?

Гелеві нігті: особливості матеріалу

Гель – найсучасніший і популярний матеріал для нарощування нігтьових пластин. Він поступово витісняє акрил. Головні переваги гелю такі:

Виглядає природно і акуратно. Такі нігтики практично не відрізняються від природних. Перехід від натуральної частини до нарощеної майже не видно.
Безпечний у використанні. Воно не має занадто різкого запаху, а в складі немає токсичних елементів.

Після видалення штучних пластин нігті не втрачають блиску і здорового вигляду. Під гелем вони дихають. Можна просто продовжити використовувати звичайні засоби для догляду.

Також гелевий матеріал ідеально підходить для складного дизайну. Йому легко надати потрібну форму, але використання вимагає майстерності і досвіду. Нарощені таким матеріалом нігтьові пластини не можуть бути скоректовані – тільки видалені і нарощені заново.

Акрил для нарощування нігтів

Для нарощування нігтів використовують особливу суміш, яка складається з акрилової пудри і хімічної рідкої основи. Коли ця суміш застигає, з неї формується досить міцний і міцний штучний нігтик.

Як і будь-який інший матеріал, акрил має свої особливості. Головні його переваги полягають в наступному:

  • Високий рівень міцності. Акриловий нігті дуже міцні. Вони витримують навантаження будь-яких механічних факторів. Ні удари, ні подряпини не впливають на їх стан.
  • Швидкість застигання. Акрилові нігтики можна наростити дуже швидко. Після потрапляння в форму матеріали швидко застигає і стає твердішим від скелі.
  • Прийнятна вартість. Акрилові суміші коштують не дуже багато. До того ж їх вистачає на тривалий час.
  • Коригування. Такі нігтики можна підправити або підкоригувати. Якщо якимось чином нарощена частина нігтьової пластини пошкоджується, її не обов’язково знімати. Досить просто зміцнити і провести корекцію.

Варто відзначити, що акрилова суміш має дуже різкий і навіть токсичний запах, тому працювати з нею доводиться в масці і максимально акуратно. До того ж після видалення нарощених пластин нігті потребують відновному і лікувальному догляду.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.