Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Червонограда

Основні матеріали для нарощування нігтів

Нарощування нігтів – популярна процедура, яка дозволяє отримати гарні і доглянуті нігтики всього за один сеанс. Багато дівчат роблять такий манікюр перед урочистостями або святами. Але на кожен день він теж підходить.

Якщо раніше знайти майстра для нарощування нігтів було непросто, то сьогодні з цим проблем немає. Матеріали доступні кожному. Все необхідне можна знайти на сайті https://beautyboss.com.ua/materialy-dlya-manikyura.

Для створення штучних нігтьових пластин використовують два основних матеріалу – акрил і гель. Чим вони відрізняються? І в чому їх особливості?

Гелеві нігті: особливості матеріалу

Гель – найсучасніший і популярний матеріал для нарощування нігтьових пластин. Він поступово витісняє акрил. Головні переваги гелю такі:

Виглядає природно і акуратно. Такі нігтики практично не відрізняються від природних. Перехід від натуральної частини до нарощеної майже не видно.
Безпечний у використанні. Воно не має занадто різкого запаху, а в складі немає токсичних елементів.

Після видалення штучних пластин нігті не втрачають блиску і здорового вигляду. Під гелем вони дихають. Можна просто продовжити використовувати звичайні засоби для догляду.

Також гелевий матеріал ідеально підходить для складного дизайну. Йому легко надати потрібну форму, але використання вимагає майстерності і досвіду. Нарощені таким матеріалом нігтьові пластини не можуть бути скоректовані – тільки видалені і нарощені заново.

Акрил для нарощування нігтів

Для нарощування нігтів використовують особливу суміш, яка складається з акрилової пудри і хімічної рідкої основи. Коли ця суміш застигає, з неї формується досить міцний і міцний штучний нігтик.

Як і будь-який інший матеріал, акрил має свої особливості. Головні його переваги полягають в наступному:

Варто відзначити, що акрилова суміш має дуже різкий і навіть токсичний запах, тому працювати з нею доводиться в масці і максимально акуратно. До того ж після видалення нарощених пластин нігті потребують відновному і лікувальному догляду.

Exit mobile version