Цікаво знати

Основні моменти отримання кредиту онлайн

Компанія КредітПлюс надає зручні умови для отримання швидких грошей, а саме кредит онлайн. Мікрофінансові організації, в тому числі плюс банк кредит, давно практикують видачу позики за допомогою інтернету, вони намагаються забезпечити комфортні умови.

Зручність отримання кредиту онлайн

Одним з головних зручностей Creditplus є те, що вам не треба йти в банк, чекати поки співробітники розглядають заявку, кредит видається буквально за 15 хвилин. Все що вам треба, заповнити спеціальну заявку, і очікувати, коли по ній буде прийнято рішення, що також займає буквально кілька хвилин. При заповненні заявки крім паспортних даних ви також вказуєте контактний телефон і дані банківської картки.

Карта обов’язково повинна бути іменний, що діє, саме на неї прийдуть гроші компанії. Вимоги до отримання кредиту мінімальні, людина повинна бути віком від вісімнадцяти до 65 років і мати ідентифікаційний код, паспорт громадянина України. Чи не потрібно довідок про зарплати, додаткових паперів. Компанія Creditplus самостійно приймає рішення про те, кредитувати вас чи ні, вона не цікавиться вашої кредитної історії.

Переваги компанії

Компанія Creditplus пропонує вам гідну репутацію, адже 100% власників громадяни Литви, вони орієнтовані на клієнта і намагаються зробити все, щоб він був задоволений. Статутний капітал компанії 20 мільйонів, що також вселяє довіри. Компанія повністю прозора, ви можете знайти у вільному доступі всю інформацію про неї, дізнатися всі умови отримання позики, розрахувати за допомогою кредитного калькулятора повну суму до оплати.

Компанія намагається зробити так, щоб ви зрозуміли всі умови, в подальшому не раз зверталися до неї. Компанія обіцяє вам цілодобову підтримку онлайн, чат з менеджером працює постійно. Ви можете в будь-який момент поставити потрібне питання. Перша позика пропонується на вигідних умовах за тарифом 0,01% в день. Також компанія пропонує прекрасну систему бонусів та знижок для постійних клієнтів. Отримання першого позики вимагає проходження чотирьох етапів. Важливо вибрати умови, підтвердити заявку, зареєструвати карту, вся процедура займе не більше 15 хвилин. Спочатку ви можете отримати кредит строком від трьох днів до місяця, а сума може бути від 400 гривень до 3500. Надалі ви можете отримати близько 10000 грн. Інтерфейс компанія дуже зручний, кожен зможе розібратися, як відправити заявку на сайті, до того ж завжди можна проконсультуватися

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.