Цікаво знати

Основні стилі в чоловічому одязі

Сучасний асортимент чоловічого одягу та взуття настільки широкий і різноманітний, що будь-який представник сильної статі може сформувати свій гардероб, який відповідає його смакам, особливостям фігури і способу життя. Але, при покупці одягу, дуже важливо керуватися не тільки особистими перевагами і критерієм «подобається-не подобається», а й вибирати одяг, що поєднується за стилем. Щоб вам було простіше орієнтуватися в їх великій різноманітності, в цій статті ми розберемо основні стилі чоловічого одягу.

Сьогодні важко знайти чоловіка, в гардеробі якої не було б спортивних речей, навіть якщо він дуже далекий від спорту і активного способу життя. Отже, одним з найбільш зручних і затребуваних стилів для чоловіків є спортивний. Він настільки універсальний і різноманітний, що при грамотній комбінації речей він може дуже органічно виглядати навіть на роботі.

Офіційний стиль чоловічого одягу (його так само називають класичним або діловим) також має велике значення. У гардеробі кожного поважає себе чоловіка повинен бути хоча б один класичний костюм, добре підібраний по фігурі, кілька світлих сорочок, стильний краватку і бездоганно начищені туфлі. Акценти в такому образі за аксесуарами (ремінь, годинник, хустку, запонки).

Ще один стиль, міцно увійшов в усі сфери нашого життя, це Casual. Його головними критеріями є комфорт, практичність і краса. Він настільки різноплановий і не обмежений строгими рамками, що часом буває складно відокремити його від інших напрямів. Він може поєднувати в собі елементи інших стилів, оригінально поєднуючи їх. Залежно від цього виділяють його підвиди (бізнес-casual, спорт-casual smart-casual і т.д.).

Існує думка, що романтичний стиль – це суто жіноча тема, але при умінні добре комбінувати і правильно поєднувати різні речі та аксесуари, можна отримати дуже оригінальний романтичний чоловічий образ, в якому не буде навіть натяку на жіночність. Для цього стилю чоловічого одягу чужі строгість і грубість ліній, для нього характерні плавність, багатошаровість, гра на контрастах, легка недбалість і акцент на аксесуарах.

Стиль Мilitary також має багато шанувальників. Він не є банальним копіюванням екіпіровки військових, а запозичує з неї тільки найкращі елементи. Одяг у стилі мілітарі має такі ж строгі лінії, що підкреслюють мужність і брутальність, вона також практична, міцна, зручна і багатофункціональна. За це її дуже цінують рибалки, мисливці та інші любителі відпочинку на природі.

Ми розглянули тільки основні стилі чоловічого одягу, безумовно існує безліч інших напрямків в чоловічій моді, але про них ми поговоримо в наступній статті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.