Головна / Цікаво знати / Особливості використання брикет-систем

Особливості використання брикет-систем

Брекет-системи є спеціальними пристроями, які призначаються для того, щоб виправити неправильний прикус і скорегувати положення зубів. Даною процедурою можуть скористатися люди різного віку. Їх установку виробляють лікарі ортодонти. На превеликий жаль, деякі люди вважають, що брекети псують їх зовнішній вигляд. Насправді це далеко не так! По-перше, красу людини порту не брекети, а негарна посмішка. По-друге, сучасні вироби не володіють громіздкими формами, ось чому під час їх носіння вони стають практично непомітними. По-третє, вони вважаються досить простими у догляді. Більш того, ці конструкції не викликають дискомфорту в період носки.

"З яких матеріалів виготовляються брекети?
Залежно від використовуваного матеріалу, брекет-системи бувають наступними:
– Металевими
– Пластиковими
– Композитними
– Керамічними
– Сапфіровими
Їх вибір залежить від фінансових можливостей пацієнта. Найдешевшими вважаються металеві брекет-системи. Незважаючи на те, що дані вироби досить помітні, вони забезпечують людина більш швидке лікування. Все це завдяки тому, що такі брекети володіють низьким терням між пазом і дугою. Що стосується керамічних і сапфірових, то вони виглядають естетично, оскільки вважаються непомітними. Величезною перевагою сапфірових брекетів є те, що вони не порушують дикцію у пацієнта. Більше того, такі вироби не мають здатності затримувати наліт на зубах. Керамічні брекети, в свою чергу, володіють високою міцністю і надійністю кріплення до зубів. Крім того, вони не є стійкими до барвників, які додаються в продукти харчування. Що стосується брекет-систем, виконаних з пластику, то вони мають порівняно невисокою вартістю. На відміну від металевих, ці конструкції практично непомітні на зубах. Незважаючи на це, вони, в порівнянні з керамічними і сапфіровими, не відносяться до міцним.

"Що потрібно робити для того, щоб закріпити отриманий результат?"
Брекети в Києві, повинен призначати лікар-ортодонт http://dynastystom.kiev.ua/services/prices/keramikal/. Вирівнювання зубів за допомогою даних виробів є досить тривалим процесом, який передбачає регулярне відвідування фахівця. Термін їх вирівнювання залежить від рівня занедбаності і серйозності проблеми. Як правило, брекет-системи носять від 2 до 3 років. Для того, щоб закріпити отриманий результат, лікар повинен призначити використання ретейнерів. Ці апарати призначаються для утримування зубів в їх нинішньому становищі. Ці конструкції рекомендується носити мінімум 2 роки. Запам'ятайте, що для створення брекет систем застосовуються виключно сучасні технології, які здатні перетворити дані вироби в гарну прикрасу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − ten =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!