Цікаво знати

Особливості та основні характеристики віртуального сервера

Що таке хостинг, знає практично кожен перший користувач Internet. Але от коли мова заходить про таке поняття, як віртуальний сервер або VPS, багато власників сайтів починають плутатися в поняттях, наділяючи цю хостінговую послугу невластивими їй характеристиками.

Що таке віртуальний виділений сервер?

Віртуальний виділений сервер або VPS є серверним простором, розміщеному на фізичному сервері, який вам запропонує компанія Friend hosting. На сайті https://friendhosting.net/ ви знайдете більш детальну інформацію про пропозиції компанії. Також ви можете скористатися можливістю он-лайн консультації. На одному фізичному сервері може перебувати відразу декілька проектів різних власників, які жодним чином не будуть заважати роботі один одного.

Позитивні і негативні сторони послуги

За його користувачів, VPS є одним з найбільш вигідних варіантів хостінговогопредложенія, оскільки зміг вдало поєднати в собі доступну вартість і високу якість наданих послуг. Досягти такого високого рівня популярності хостингу VPS дозволили наступні переваги:

–    наявність повноцінного доступу root, завдяки якому власник зможе вносити масштабні настройки в роботу сайту;

–    отримання в розпорядження незалежного від сусідів IP;

–    відсутність строгих обмежень за основними показниками;

–    наявність можливості здійснення повномасштабного управління вмістом файлів (видалення, корекція);

–   гарантія збереження даних навіть у разі крайніх обставин (переїзд на інший хостинг, хакерська атака, вихід з ладу обладнання провайдера).

Єдиним мінусом, яким володіє оренда віртуального сервера, є висока вартість послуги. Але, знову-таки, на думку власників сайтів послуга коштує зайвих витрат, оскільки відкриває перед користувачами широкі горизонти можливостей.

Чи існують відмінності між віртуальним хостингом і VPS?

Так, існують! І перш за все полягають у вартості послуг і спектрі можливостей. Дешевий віртуальний хостинг надасть клієнтові не настільки широкі можливості і суттєво обмежить його активність. Але, при наявності відвідуваних сайту зі скромними запитами такого рівня буде цілком достатньо.

Що стосується VPS – навіть дешевий варіант не звузить функціоналу, забезпечивши користувача солідним набором функцій, можливостей і відсутністю строгих лімітів за базовими показниками.

Види VPS (Linux, Windows), технології (OpenVZ, Xen)

Якщо Ваш сайт створений не на базі Microsoft.NET, можете сміливо вибирати недорогий Linux. Якщо ж основою для створення проекту послужила саме така база – робіть вибір виключно в користь Windows.

При бажанні зберегти конфіденційність даних користувачеві краще вибрати OpenVZ. У тому випадку, якщо наявність у провайдера доступу до розміщеної на сайті інформації Вас не бентежить – можна вибирати Xen.

Вибираючи VPS, пам’ятайте, що далеко не кожне речення провайдера буде вигідним саме для Вас. Тому в процесі пошуку не забувайте зіставляти потреби проекту і надані можливості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.