Цікаво знати

Особливі можливості для водіїв Убер

Всесвітньо відома компанія «Убер» розробила зручну та вигідну систему, що дозволяє з комфортом пересуватися по місту. Впровадивши мобільний додаток, що зв’язує водіїв з пасажирами, платформа також створила безліч робочих місць. Так, наприклад, власники транспортних засобів та орендарі машин мають можливість брати участь в успішному проекті, який дозволить отримувати їм чималу кількість коштів.

Приєднатися до популярного сервісу можна через одного з його партнерів. Одним з них є «Uber-vip-taxi», що пропонують безліч привабливих привілеїв, від яких неможливо відмовитися. До таких особливостей можна віднести:

1. Гідна заробітна плата. Дохід автолюбителів залежить від їх зайнятості. Чим більше приймати замовлень, тим крупніше буде тижнева сума.
2. Невисока комісія. За свої посередницькі послуги, партнер стягує лише 6%, не беручи ніяких прихованих платежів.
3. Плаваючий графік. Займатися водінням можна в будь-який зручний час, рівно стільки, скільки цього дозволяють обставини.
4. Навчання. Щоб познайомити водія з нюансами його роботи, а також навчити користуватися додатком, його запрошують на короткий інструктаж, що проходить всього лише один раз.
5. Технічна підтримка. Бажаючи отримати інформацію щодо потрібну тему, можна відправитися в офіс компанії, де фахівці нададуть докладні консультації.

Переваг співпраці з представленим партнером воістину багато. І не дивно, що багато хто починає спільну діяльність саме з ним.

Побажання до водіїв в «Uber-vip-taxi»

Перед тим, як пройти реєстрацію в Убер, важливо переконатися у відповідності своєї кандидатури і автомобіля. Що стосується драйвера, то його вік становить не менше 19 років, громадянин будь-якої країни, права категорії «B», стаж водіння – від 1 року. Крім цього, йому необхідно вміти спілкуватися з клієнтами і забезпечити їм комфортне і безпечне поїздку. У транспорту має бути четверо дверей, рік випуску практично без обмежень, стан – задовільний. У салоні немає місця сторонніх запахів і речей, а над усіма речами повинні відрізнятися чистотою і охайністю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.