Головна / Цікаво знати / Особливості американської їжі

Особливості американської їжі

Люди, які приїжджають до Сполучених Штатів вперше, думають, що фаст-фуд визначає американську їжу. Тим не менш, він є лише частиною американської культури харчування.

Спробуй Америку на смак, не покидаючи України

Якщо ви жодного разу не були в Америці, але найближчим часом доля навряд чи піднесе вам такий подарунок, можете відчути США, не залишаючи меж Вінниці. Для цього достатньо скористатися доставкою американської їжі.

Пройдіть по посиланню https://igogo.vn.ua/ua/kuhni/amerikanska-kuhnya/ на сайт кампанії ІГОГО, виберіть з широкого асортименту каталогу відповідне блюдо і насолоджуйтеся смаком Америки, не виходячи з офісу або затишної квартири. Команда професіоналів з точністю втілила в життя найкращі рецепти США і готова вже зараз радувати вас бездоганним смаком своїх страв.

Яка вона – справжня кухня Америки

Хоча ресторани швидкого харчування в США дуже поширені, фаст-фуд не складає більшу частину того, що зазвичай їдять американці. Багато з них готують їжу вдома. Іноді це означає просто розігрів обробленої їжі в мікрохвильовій печі, але деякі люди все ще готують з нуля, використовуючи кілька інгредієнтів і цілісні продукти.

Деякі американці дотримуються ідеї п’яти основних груп продуктів харчування:

  • Білок: м’ясо, бобові і горіхи.
  • Молочні продукти: молоко, яйця і сир.
  • Зернові: рис і пшениця.
  • Фрукти.
  • Овочі.

Для більшості ж американська їжа в доставці є більш вигідним і практичним рішенням на кожен день. Тому сервіси доставки їжі з ресторанів, фаст-фудів і приватних профільних організацій, що спеціалізуються виключно на доставці, користуються підвищеною популярністю в цій країні.

Сучасні тенденції американської кухні

У той час як їжа в ресторанах швидкого харчування часто має високий вміст калорій, холестерину і транс-жирів, ресторани швидкого харчування починають пропонувати більш здоровий вибір.

Наприклад, в McDonald’s, Wendy’s, Burger King, Subway і Starbucks ви можете придбати салати, фрукти, йогурт або вівсянку. Більшість таких форматів ресторанів, як Applebee’s або Denny’s, пропонують варіанти здорового харчування. Іноді їх можна знайти в спеціальному розділі меню, позначеному світлим тоном, або поруч з пунктом меню може бути зображено серце.

У ресторанах США люблять подавати великі порції їжі. Якщо американці залишають заклад з почуттям голоду, вони відчувають себе обдуреними, тому що думають, що не отримали сповна того, за що заплатили.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + seven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!