Цікаво знати

Особливості різних видів бас-гітар популярних виробників

Головною відмінністю бас-гітари від звичайної є відтворення звуку більш низької частоти. При цьому мелодійність зберігається, а також музична композиція відрізняється ритмічністю і драйвом. Купівля якісної бас-гітари в будь-якому місті України сьогодні не складає проблеми. Наші музичні магазини представлені в таких містах, як Київ. Ужгород і Мукачеве. Відвідавши їх, можна придбати відповідний інструмент в широкому асортименті і в рамках встановленого бюджету в розділі https://intermuzika.com.ua/bas-gitary/.

Види бас-гітар

Класифікація даного типу музичних інструментів здійснюється в залежності від кількості струн. Гітара може бути:

  • чотириструнна;
  • п’ятиструнна;
  • Шестиструнна.

Велика частина тих моделей, які представлені в бюджетній ціновій категорії, зовні і по конструкції аналогічні тим моделям, які пропонують флагмани виробництва. Якісні дорогі моделі виробників зі світовим ім’ям є стандартом, на який орієнтуються інші. Копії до дрібниць повторюють деталі популярних моделей.

В асортименті представлений також широкий вибір незвичайних бас-гітар, серед яких можна виділити акустичні і безладові. Для виконання джазової музики або балад краще підходить безладова модель. Однак для музиканта гра на ній – справжнє випробування. Добре впоратися з поставленим завданням можуть тільки професіонали.

Одним з ключових параметрів при виборі є спосіб, яким гриф кріпиться до корпусу. Перед покупкою варто вивчити цей аспект, так як він нього безпосередньо залежатиме якість звучання. У випадку з болтовим кріпленням гарантований яскравість звуку і прекрасний сустейн, а вклеєний гриф не так зручний в експлуатації.

Звукознімачі двох типів представлені для бас-гітари. Це хамбакери і сингли. Для синглів характерний високий шум, проте з плюсів можна відзначити простоту звернення і чіткий звук.

Перед покупкою гітари рекомендується наживо її приміряти, а також перевірити інструмент на наявність пошкоджень. Вартість також не можна залишати поза увагою, так як звучання інструменту тим краще, чим вище вартість. Однак для приватного використання цілком підійдуть недорогі моделі. Також вони рекомендовані для початківців.

Інтернет-магазин InterMuzika пропонує своїм покупцям інструменти від таких відомих виробників, як VINTAGE, FERNANDES, PREMIERE, KAPOK, HAMER, AXL і ENCORE. Дізнатися більше про кожну модель можна в описі або звернувшись за допомогою до наших консультантів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.