Цікаво знати

Особливості та переваги дизельних мотопомп

Дизельна мотопомпа близька по влаштуванню до бензиновим насосів, але набагато економічніше за частиною витрати палива. До того ж її моторесурс значно вище, вона не так сильно нагрівається. Це цінується аграріями і дачниками в період посухи, коли в спекотні літні дні необхідно часто і у великих обсягах подавати воду для поливу.

Крім поливу сільгоспугідь, дизельні мотопомпи використовують при гасінні пожеж, відкачуванні води, в тому числі і брудною, з котлованів і затоплених приміщень. Вибрати відповідну помпу допоможуть фахівці інтернет-магазину 220volt.com.ua.

Характеристики дизельних установок

Дизельний двигун мотопомпи призводить в роботу відцентровий насос. Найчастіше використовують пристрої продуктивністю 40-120 куб. м / год. Глибина забору не перевищує 8 м, а висота нагнітання води коливається в межах 20-35 м.

Рекомендується використовувати мотопомпу з 30-процентним запасом потужності. Це дозволяє перекачувати воду на великі відстані і знижує навантаження на двигун, подовжуючи термін його служби.

Водяна помпа з дизельним двигуном може бути стаціонарним або мобільним. У першому випадку насос і двигун закріплені на загальній рамі, а в другому – на колісному шасі.

Переваги мотопомп з дизельним двигуном

Автономність роботи – одна з основних вимог до установок подібного типу. Вона доповнюється компактністю і мобільністю конструкції. До того ж мотопомпи мають такелажні точки – спеціальні петлі для навантаження крановим обладнанням.

Установка запускається за допомогою електронного пуску, який безвідмовно працює при низьких температурах. Її роботу контролює автоматичний блок з мікропроцесорної системою. Устаткування відрізняється високим ККД і можливістю виконувати різноманітні завдання – як для відкачування, так і для подачі води.

Головними перевагами дизельних установок перед іншими є:

  • високий тиск водяного струменя;
  • можливість роботи з сильно забрудненими водами;
  • безперервність роботи навіть при появі повітряних пробок;
  • можливість багаторазово включати і вимикати установку;
  • наявність режиму самоусмоктування;
  • легкість обслуговування (особливо завдяки розташуванню зворотного клапана на всмоктуючому патрубку).

Вибір дизельної мотопомпи залежить від поставлених завдань і обсягів робіт. Перед покупкою бажано отримати консультацію фахівця. Він врахує всі особливості умов, в яких планується робота установки.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.