Цікаво знати

Особливості та принцип використання чарункових шаф для зберігання

Рідко відвідування магазину обходиться без використання камер для речей. Вони розміщуються на вході в торговий зал, тому неможливо пройти повз них. Дані меблів призначені для тимчасового зберігання речей відвідувачів. Всередині можна залишати сумки, пакети з речами та навіть елементи одягу. Це дозволить менше відволікатися під час покупок, а також підвищить довіру служб охорони. Більшість магазинів не вимагають залишати особисті речі в осередках, але й не відповідають за їх збереження. Локери є простим засобом безпеки, що підвищує комфорт відвідувачів. Як вибрати камери зберігання? Вони повинні надійно вберігати майно, поки клієнт зайнятий покупками. З цією проблемою допоможуть фахівці УХЛ-МАШ. Розглянемо особливості локерів вітчизняного виробництва.

Відмінності та сильні сторони конструкції камер зберігання

Багато торгових компаній стикаються з крадіжками товару. Це стосується великих супермаркетів і малих магазинів, адже неможливо встежити за кожним покупцем. Частково проблема вирішується встановленням камер спостереження, але люди часто залишають при собі сумки. Щоб не допустити крадіжки товару, особисті речі рекомендується залишати в камерах зберігання. Вони являють собою невеликі осередки, які замикаються за допомогою замків. Це допомагає обмежити сторонній доступ, щоб речі клієнтів були в цілості за час покупок. Для цього потрібна якісна коміркова шафа. Більшість дешевих аналогів легко піддаються злому. Досить підчепити механізм замикання, щоб відкрити двері локера. Такі проблеми відсутні в коміркових шафах виробництва УХЛ-МАШ. Вони забезпечать надійне збереження майна.

Переваги осередків для зберігання:

  • продумана конструкція без зазубрин на кутах корпусу;
  • завдяки оптимальній глибині, шафи економно використовують місце;
  • двері можуть замикатися навісним, кодовим чи безконтактним замком;
  • завдяки внутрішнім петлям дверцята не вдасться підчепити й розкрити.

Шафи для магазинів бувають різного розміру, тому визначте кількість секцій і осередків. Вони не повинні займати багато місця, щоб не заважати пересуванню відвідувачів. Для більш економного використання простору доступні шафи без стінки. Такий конструктив щільно встановлюється до іншої шафи чи стіни. Зверніть увагу на глибину осередків. Найчастіше вона становить 500 мм, чого достатньо для невеликих сумок, пакетів та елементів одягу. Однією з причин, чому металеві локери встановлюють в магазинах, є зовнішній вигляд. У них лаконічний дизайн і надійна збірка, що не викликає сумнівів у збереженні майна. Для замикання вмісту застосовуються європейські замки Euro-locks або Emka. Така комплектація знижує ризик непомітного відкриття осередку.

Більшість коміркових шаф мають стандартну прямокутну форму. Висота може становити до 1800 мм, що зручно для людини навіть високого зросту. Конструкція зроблена з металу, тому менше зношується. Вона витримує помірні навантаження та нетривалий злом. Висота осередків від 300 до 600 мм, що зручно для більшості речей. Металеві поверхні проходять захисну обробку, яка підвищує стійкість до корозії. Це дозволяє розміщувати локери в місцях з особливим мікрокліматом. Пропонуємо комірки для зберігання на сайті УХЛ-МАШ: https://uhl-mash.com.ua/ua/products/charunkovi_shafi_kameri_zberigannya/ . Компанія гарантує якість і своєчасну доставку шаф для магазинів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.