Головна / Цікаво знати / Особливості та види столів

Особливості та види столів

Стіл – один з елементів в більшості приміщень. Він робить інтер’єр завершеним, створює функціональну зону. Видів столів існує величезна безліч – від кабінетного з тумбою до маленького дзеркального зі скляною поверхнею. Якщо ви шукаєте комп’ютерний стіл в Харкові, загляньте в каталог компанії «Меблі Союз». Виробництво знаходиться в Харкові, але доставка можлива і в інші регіони. Компанія є виробником меблевих рішень різної складності, тому тут ви отримаєте гарантовану якість за розумною ціною. В наявності є широкий асортимент інших меблів – це спальні, кабінети, вітальні, пр.

Призначення

Перший і один з основних принципів класифікації столів – за призначенням. Серед представленого в продажу асортименту зустрічаються туалетні, журнальні, комп’ютерні, кухонні, письмові, обідні, що трансформуються столи. Письмові встановлюють в домашніх бібліотеках, робочих, навчальних кабінетах. Стільниця зручна і широка, може доповнюватися висувними ящиками для письмового приладдя, документів. Зазвичай такі моделі роблять з натуральної деревини або бюджетних аналогів – в залежності від класу.

Комп’ютерні столи, як зрозуміло з назви, призначаються для установки комп’ютера. Вони йдуть з підставками, полками для клавіатури, мають зручну нішу для монітора. Є моделі з ящиками, полицями і без них.

Кухонні встановлюють на кухні або у вітальні, якщо вона використовується як обідня зона. Конструкція проста і зручна, стільниці роблять міцними, стійкими до дії вологи. У спальнях зазвичай встановлюють туалетні столики або трюмо – зазвичай вони оснащуються ящиками для косметики та інших дрібниць, дзеркалом.

Конструкція

Стандартний стіл – це конструкція зі стільницею на чотирьох ніжках, є моделі з круглим верхом на одній ніжці. Все більшим попитом починають користуватися рішення-трансформери. У складеному вигляді вони займають мінімум місця, при необхідності швидко розкладаються в повноцінний обідній або письмовий стіл. При покупці дивіться на надійність, простоту механізму трансформації – від нього залежать терміни служби рішення.

Матеріали

Основний матеріал виготовлення столів – дерево, плити ДСП і МДФ, рідше використовують скло, пластик, метал. Надійність готової конструкції залежить не тільки від первинної сировини, а й від якості фурнітури. Тому журнальні столики зі склом бувають дуже міцними, стійкими до ударів, довговічними. Скло обов’язково має бути загартованим.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − seven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!