Цікаво знати

Обережно з вогнем

Сокальський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області звертається до мешканців Сокальського району бути обережними з вогнем, не зловживати простими правилами пожежної безпеки. Це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах, торфополях у не відведених для цього місцях, пам’ятайте, що навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі.

Працівниками Сокальського районного сектору здійснюється об’їзд території району та виявлено людей, які допустили спалювання стерні, сухої трави. На цих осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Мешканцям району, керівникам сільськогосподарських підприємств та сільських рад потрібно вжити заходів для недопущення спалювання стерні, сухої трави на полях. Усвідомте, що продукти горіння великих площ посуші забруднюють навколишнє середовище, а вогонь може перекинутись на лісові масиви чи торфовища, житлові масиви.

Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання стерні, сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена

адміністративна відповідальність, а в окремих випадках і кримінальна!

У випадку виявлення пожеж потрібно негайно приборкати стихію та повідомити про це підрозділи пожежно-рятувальної служби за телефоном 101. І пам’ятати, що ваша безпека залежить від вас!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.