Цікаво знати

Звітували правоохоронці

В актовому залі Сокальського РВ ГУМВС України в Львівській області відбулася нарада, на якій розглянули роботу правоохоронців у 2013 році. У ній взяв участь заступник начальника штабу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Львівській області Сергій Гривняк.

Про роботу дільничних інспекторів міліції на території Сокальського району доповів начальник сектору ДІМ Олександр Сідельник. Він зазначив, що дільничні інспектори міліції Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області обслуговують 100 сіл, чотири міста та одне селище міського типу, чисельність населення яких складає 94470 чоловік.

За 2013-ий дільничними інспекторами міліції розглянуто 2148 заяв, які зареєстровані в журналі єдиного обліку, та виконано 290 доручень з кримінальних проваджень. Всього складено 786 протоколів про адміністративне правопорушення. Працівники служби розкрили 94 кримінальні правопорушення.

Всього на профілактичному обліку перебувають 418 осіб, з них 129 – раніше судимі, 57 – «формальники», 9 – адміннаглядові, 104 – засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та 185 осіб, що вчинили насильство в сім’ї. Працівниками сектору дільничних інспекторів винесено 22 захисні приписи особам, що вчиняють насильство в сім’ї, та складено 211 адміністративних протоколів за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з них на п'ятьох осіб накладено стягнення – адмінарешт та до восьми осіб застосовано громадські роботи.

З січня по грудень 2013 року в Сокальський РВ ГУМВС України у Львівській області прибули та поставлені на профілактичний облік 49 осіб, що звільнились з місць позбавлення волі.

Про те, як боролися зі злочинністю серед неповнолітніх, розповіла начальник сектору кримінальної міліції в справах дітей Ірина Мроць. Так, за минулий рік на території Сокальського району тринадцять неповнолітніх скоїли 11 злочинів.

Працівниками райвідділу міліції з метою правового виховання на території району прочитали 99 лекцій на правову тематику в навчальних закладах району, провели 82 рейди у Сокалі та населених пунктах району, під час яких виявлено: 16 фактів перебування неповнолітніх у громадських місцях у стані алкогольного сп'яніння, 31 факт куріння тютюнових виробів неповнолітніми в громадських місцях. Протягом звітного періоду працівники сектору кримінальної міліції в справах дітей поставили на облік дев'ять неповнолітніх. Також на обліку перебувають три неблагополучні сім'ї, з якими щомісячно проводять профілактичну роботу. Працівники СКМСД склали та скерували до суду 166 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, передбачених статтями КУпАП.

Начальник сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Антон Прохоренков зазначив, що основними завданнями працівників цього сектора перш за все було виявлення тяжких та особливо тяжких злочинів в органах влади.

За ініціативою сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Сокальського РВ торік порушено 37 кримінальних проваджень легкої та середньої тяжкості щодо сорока злочинів. До суду скеровано дев'ять кримінальних проваджень щодо десяти. Державі завдано збитків на 362991 гривень. Відшкодовано збитки на суму 13000 грн.

Начальник сектору карного розшуку Ігор Карпов доповів, що за 2013 р. працівниками розкрито 80 злочинів, а також – один особливо тяжкий минулих років (вбивство Матіюк Н. Є.).

За звітний період оголошено в розшук 15 осіб, дев'ятеро – вдалося розшукати, а також знайшли одну людину, яка була оголошена безвісти зниклою.

Добре попрацювали і правоохоронці слідчого відділу. Перший заступник начальника Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області, начальник слідчого відділу Мар'ян Діжак розповів, що всього у провадженні слідчих у 2013 році перебувало 1471 кримінальне провадження, з яких по 1117 – закінчено досудове розслідування.

Про роботу відділення Державтоінспекції прозвітував начальник ВДАІ в Сокальському районі Віталій Марцинюк. Він зазначив, що торік на території району трапилось 127 ДТП, в яких загинули п'ятеро осіб, травмувались 44. Державтоінспектори розкрили п'ять злочинів, зафіксували 970 порушень Правил дорожнього руху.

Начальник Сокальського РВ Володимир Спічак звернув особливу увагу працівників на розкриття крадіжок та шахрайств, на посилення боротьби з організованою злочинністю, на викриття злочинів у кредитно-фінансовій, банківській системах, виявленні фактів корупції та хабарництва.

Заступник начальника штабу ГУМВСУ в Львівській області, полковник міліції Сергій Гривняк, підсумувавши виступи, націлив особовий склад на покращення роботи в основних напрямах роботи.

Ольга ДИЛИН.
Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.