Цікаво знати

Вирушаємо в подорож з України

Жителі України скоро зможуть подорожувати Європою без віз. Вже зараз кілька десятків країн відкрили для українців свої кордони, а якщо ця країна увійде до Єврозони, для неї більше не буде перешкод в подорожах і ділових поїздках.

Починається будь-яка поїздка в далеке зарубіжжя з Києва. Саме звідси, з аеропорту Бориспіль летять літаки в усі точки світу. Перш, ніж відправитися в тривалу подорож, наприклад, для отримання візи в посольстві потрібної країни, іноді доводиться зупинятися в Києві на кілька днів. Краще попередньо переглянути в інтернеті, які готелі Києва в центрі вам підійдуть, який з них буде на самому короткій відстані від потрібного вам посольства.

Якщо ви зібралися в Данію, обов’язково відвідайте Копенгаген, в ньому старовинні будівлі сусідять з будівлями в стилі хай-тек, якими можна милуватися, як творами мистецтва.

Звичайно, приїхавши в це місто, вам варто відвідати місце, де стоїть знаменита Русалочка. Красива статуетка з казки данського казкаря Ганса Християна Андерсена настільки приваблива, що її голову кілька разів спилювали і несли якісь божевільні фанатики.

Ще вдома стоїть довідатися, які готелі Копенгагена підійдуть вам за ціною і розташуванню, щоб, відправившись до Данії, ви змогли відразу ж відправитися до місця свого тимчасового проживання в цій країні. Якщо ви їдете з туристичною групою, про готель турбуватися не потрібно, а от, якщо ви відправилися в подорож самостійно, варто заздалегідь забронювати номер в потрібній вам готелі.

Копенгаген володіє особливою домашньою атмосферою, можливо, це обумовлено рівною і теплою погодою, яка тут практично постійно. Може, тому в цій країні наші співвітчизники почуваються так комфортно.

Розваг в данській столиці предостатньо. Варто обов’язково відвідати найстаріший парк розваг – Баккен, зайти в який можна безкоштовно. А ще в Копенгагені є старовинні палаци. Можна купити тур з оглядовими екскурсіями по палацах ще в Україні, а можна піти на екскурсію вже в самій країні, особливо, якщо ви знаєте, наприклад, англійська мова.

А ще у столиці Данії безліч музеїв і театрів, які можна відвідати у вільний час, якщо ви приїхали з діловою метою. Або ж присвятити екскурсіям весь вільний час, якщо ви приїхали сюди відпочивати. Побувати в цій країні дуже корисно для загального розвитку.

Голос Сокальщини на GoogleNews