Цікаво знати

Отримайте ключі електронного цифрового підпису завчасно

Одним з ключових завдань ГУ ДФС у Львівській області є організація роботи Центрів обслуговування платників (далі – ЦОП) і надання в них якісних адміністративних послуг. У приміщенні ЦОП за адресою м. Львів, вул. Стрийська 35 (кабінет 136, тел. (032) 297-39-85) можна отримати електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП) для здійснення в онлайн-режимі не лише податкових, а й митних процедур. Крім того, можна подавати звітність не лише до ДФС, а також до Пенсійного фонду та органів статистики.

Також у м. Дрогобичі діє відокремлений пункт реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.

Слід наголосити, що строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить два роки з моменту їх формування, тому платникам податків, в яких підходить граничний термін дії посилених сертифікатів, для комфортного отримання послуг слід завчасно звернутися до АЦСК ІДД ДФС.

Платники, які вперше виявили бажання подавати звітність в електронному варіанті, можуть ознайомитися з інформацією про порядок та документи, які необхідні для отримання електронного цифрового підпису, на сайті ГУ ДФС у Львівській області (www.lv.sfs.gov.ua) в розділі «Акредитований центр сертифікації ключів».

Крім цього, нагадуємо, що незабаром закінчується 2018 рік і платникам податків необхідно буде відзвітувати про результати господарської діяльності. Подання звітності в електронному вигляді з використанням ЕЦП дасть змогу зекономити ваш час та кошти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.