Головна / Цікаво знати / Відповідь Л. Фігурко стосовно розташування літнього шатра поруч з будинком №60 по вул. Героїв УПА в Сокалі

Відповідь Л. Фігурко стосовно розташування літнього шатра поруч з будинком №60 по вул. Героїв УПА в Сокалі

Так і нас вразила новина про те, що мешканці будинків, де розташована наша піцерія «Фігаро», розпочали збір підписів проти літнього шатра. На сесії Сокальської міської ради я пояснювала, що його переносимо в інше місце, до «глухої» стіни будинку №60, щоб розмови наших клієнтів не заважали мешканцям, які проживають у ньому, а також буде на значно більшій відстані від дитячого майданчика. Це ми робимо зі згоди архітектурно-планувального бюро і лише на час, коли надворі буде тепла погода, а восени його заберемо. Вже вісім років працює піцерія, наші клієнти поводяться культурно, нам жодного разу не доводилося викликати працівників міліції, щоб когось втихомирювати. Часто у «Фігаро» відзначають дні народження дітей. Ми намагаємось їх відокремити від дорослих, які вживають алкогольні напої. У нашому закладі є ігрова кімната, де наші відвідувачі можуть залишити дітей бавитися іграшками, а батьки у цей час відпочивають.

Тепер стосовно дитячого майданчика. В його спорудження ми вклали 25 тисяч гривень, а також разом з власником «Багіри» оплатили проведення освітлення біля наших закладів. Ми дозволяємо дітям користуватися нашим туалетом, де чисто, є умивальник, мило, паперові рушнички. Наш сторож у нічний час також пильнує і майданчик. Ми намагаємось налагоджувати людські та культурні стосунки з мешканцями цих будинків, зважаємо на їх скарги, просьби, пропозиції.

Дуже часто до нас звертаються різні організації за допомогою. Намагаємось сприяти. Ми постійні спонсори Сокальської ліги інтелектуальної творчості, футбольного клубу «Сокаль». Також були жертводавцями заходів «Умілі руки – Божий дар», «Міс Сокаль-2013».

За вісім років нашої підприємницької діяльності – це вперше сталося таке непорозуміння. Хоча багато людей підходять до нас, пропонуючи свою підтримку. Також чимало мешканців будинків №№60, 61, 62, 57, 58, як з`ясувалося, підтримують нас, хоча підписались під листом-скаргою проти малої архітектурної форми, бо їм не пояснили, що це буде лише шатро, перенесене до «глухої» стіни, і працюватиме тільки у теплу пору року.

Людмила ФІГУРКО,
підприємець.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!