Головна / Цікаво знати / П’ять правил створення ідеального висвітлення в кімнаті

П’ять правил створення ідеального висвітлення в кімнаті

Затишна, сучасна кімната – мрія практично кожного, і щоб створити її, потрібно не так вже й багато. Один з ключових моментів в цьому питанні – правильно виконане освітлення. З освітлювальними приладами допомогти може інтернет-магазин https://supersvet.com.ua, де є варіанти, які підходять до різних стилів інтер’єру. А з загальними правилами виконання такого завдання варто розібратися детальніше.

Дизайнери радять дотримуватися п’ять основних правил, в яких немає нічого особливо складного.

Правило перше: кілька джерел світла

Найвідоміший спосіб створення освітлення в кімнаті – традиційна люстра на стелі. Такий варіант використовується десятиліттями, але, щоб отримати більш цікаве приміщення, традицію варто міняти, тим більше, що сьогодні легко знайти освітлювальні прилади будь-якого типу.

З точки зору светодизайна саме використання декількох джерел світла робить кімнату більш цікавою, акцентуючи увагу не тільки на стелі, але і підкреслює загальний інтер’єр кімнати. Такими можуть бути:

– точечні ліхтарики;

– настінні бра;

– торшери;

– люстри.

Правило друге: підсвічування стін

Використання освітлювальних приладів, які роблять акцент саме на стінах, дозволяє підкреслити стиль кімнати. Доведено, що людина звертає увагу саме на вертикальні поверхні, тому їх підсвічування – відмінний варіант зробити кімнату ще затишніше.

Правило третє: колірна температура світла

Як відомо, світло може бути холодним і теплим, тому дуже важливо вибрати тільки один з варіантів. Застосування обох створюватиме відчуття дисонансу і робити приміщення незатишним. Рідкісним винятком може бути використання освітлення з різною температурою світла, але тільки для підкреслення якогось предмета інтер’єру або фактури.

Правило четверте: правильне розміщення світильників

Важливо, щоб світло в кімнаті не «бив» в очі. Прямого контакту з нашим зором не повинно бути, якщо ж його не уникнути, необхідно використовувати противідблискуючі решітки.

У спальні взагалі не варто встановлювати освітлювальні прилади з направленим світлом. Бажано, щоб він розсіювався, тоді кімната буде набагато затишніше.

Правило п’яте: проектування освітлення

Створення системи освітлення кімнати необхідно спланувати заздалегідь. Так набагато легше виявити будь-які недоліки, помилки і максимально точно підібрати всі необхідні освітлювальні прилади. І що не менш важливо, проектування дозволяє спланувати потрібний бюджет, необхідний на виконання такого завдання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!