Цікаво знати

Пам’ятаємо усіх: майже вісім сотень працівників органів внутрішніх справ Львівщини працювали над ліквідацією наслідків аварії у Чорнобилі

26 квітня відзначаємо День пам’яті Чорнобильської трагедії, яка сталася 35 років тому. Правоохоронці Львівщини були одними з перших, хто прибув у для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, яка на сьогодні вважається однією з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.

Зокрема, у зоні техногенної катастрофи працював зведений загін пожежної охорони Львівщини у кількості 174 чоловік, які виконали значний обсяг ліквідаційних робіт.До ліквідації наслідків катастрофи долучилися працівники ДАІ Львівської області, які супроводжували спеціальний транспорт і патрулювали територію 30-кілометрової зони.

Також протягом кількох наступних місяців в Чорнобилі працювали чимало правоохоронців Львівщини, зокрема лікарі. Загалом, 745 працівників органів внутрішніх справ Львівщини стали ліквідаторами наслідків катастрофи, з них 243 є учасниками ліквідації аварії першої категорії, 337 – другої та 174 – третьої.

Нагадаємо, що масштабна аварія на Чорнобильській атомній станції сталася 35 років тому, 26 квітня 1986 року. Тоді був зруйнований реактор станції, в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин, які забруднили повітря, землю і воду на тисячі кілометрів. До сьогодні наслідки трагедії, спричиненої вибухом на ЧАЕС, не мають аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей.

Низький уклін за цей подвиг тим, хто ціною власного життя та здоров’я захистили нас та наших дітей!

Відділ комунікації поліції Львівської області

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.