Цікаво знати

Парова швабра – помічник в прибиранні

От би було пристосування, що надає таку ефективну допомогу в прибиранні. Виявляється, таке пристосування є – це парова швабра. Німецьке парове чудо покликане допомогти тим, хто цінує чистоту і затишок в домі, а також свій час. У ній втілилися передові розробки в області побутової техніки. Відгуки на парову швабру тих, кому пощастило їй скористатися, тільки позитивні.

Купити h2o mop x5 – означає вміти витрачати свої кошти! Швабра безпечна для вашого здоров'я. Немає необхідності використовувати різні хімічні засоби, щоб все сяяло чистотою, буде потрібно тільки вода. Уявіть, скільки грошей ви заощадите, не купуючи індивідуальні засоби для очищення на кожну деталь у будинку. Крім того, можна назавжди забути про важкий відрі з водою, яке доводиться тягнути за собою з однієї кімнати в іншу. Це легке побутове чудо вимагає лише води і трохи ваших зусиль, щоб очистити такі поверхні, як будь-які покриття для підлоги, дивани, дзеркала, жалюзі, вікна. Вона вміє і відпарювати речі, будь то подушки чи ковдри, які потрібно освіжити, або штори. Парова швабра навіть почистить і погладить вам одяг.

Завдяки унікальній насадці з мікроволокон вам не страшні плями. Використовуючи цю швабру, ви забудете про пилових кліщів, кишковупаличку, сальмонелу та інші мікроорганізми, в тому числі і грибок. Цей агрегат справляється і з шерстю домашніх тварин. Дуже важливо вчасно зібрати шерсть, щоб запобігти алергічній реакції, яка може бути викликана саме через неї. Паровий інвентар виконає роботу з полірування підлоги до блиску, позбавленні в'їдаються плям міжплиткового простору і пригорілого жиру, не використовуючи при цьому хімічні засоби.

Модель парової швабри h2o mop x5 володіє такими характеристиками, як легкість, маневреність, багатофункціональність і простота у використанні. А різні види насадок роблять позбавлення від жиру, бруду і плям комфортним і якісним. Швабра швидко і легко збирається, в розібраному вигляді займає в приміщенні зовсім небагато місця, ви її навіть не помітите. Модель бездоганно виконана і має стильний дизайн і різноманітній кольоровій гамі. Будьте впевнені, що купуючи парову швабру h2o mop x5, ви не робите помилку, вона стане незамінним і улюбленим помічником у прибиранні вашого будинку або квартири.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.