Головна / Цікаво знати / Пенсійний фонд України пропонує ознайомитись з платформою для дистанційного спілкування

Пенсійний фонд України пропонує ознайомитись з платформою для дистанційного спілкування

☝️Потрібно терміново звернутись до Пенсійного фонду аби отримати необхідну інформацію? – Ми покроково розкажемо як це легко й швидко зробити.

💻Все, що Вам потрібно, – це телефон, планшет або комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет.

👉З їх допомогою заходимо на сайт Пенсійного фонду України pfu.gov.ua.

🔹У верхньому полі головної сторінки знаходиться рубрика “Для громадськості”. Після натискання на неї обираємо категорію “Звернення громадян”, а в ній розділ “Електронне звернення”. Система одразу запропонує заповнити аплікаційну форму електронного звернення (https://www.pfu.gov.ua/23131-elektronne-zvernennya-aplikat…/).
❗️Увага! При заповненні аплікаційної форми необхідно вказати контактні та персональні дані, описати суть питання у графі “Повідомлення”.

📌До заповненої форми є можливість додати копії документів чи заяву: над полем “Ваше повідомлення” знаходяться опція “Оберіть файл”, натиснувши на яку можна обрати та прикріпити електронні документи (файли). Формати документів перелічені біля вищезазначеної опції, наприклад: скан-копії у форматі pdf, фотографії – у jpg, звернення – у Word тощо.

☑️Перед відправленням повідомлення біля поля “Погоджуюсь на обробку даних” обов’язково потрібно поставити позначку щодо згоди на обробки вказаних даних.

📧Після цього натискаємо кнопку «Відправити» – і повідомлення потрапляє на електронну пошту info@pfu.gov.ua Пенсійного фонду України.

Усі звернення будуть опрацьовані фахівцями Фонду і в установлений законом термін Вам буде надано відповідь.

🔹Також надіслати електронне звернення можна через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ та мобільний додаток, який встановлюється на телефон.

🔹Ще один варіант – у рубриці “Для громадськості” обрати категорію “Звернення громадян”. Далі переходимо на розділ “Зразок форми письмового звернення”. За посиланням на «Зразок» (https://www.pfu.gov.ua/33914-zrazok-formy-pysmovogo-zverne…/) потрапляємо на запропоновану форму заяви з можливістю завантажити її у форматі Word і оформити своє звернення до Пенсійного фонду, після чого відправити його електронною поштою на адресу info@pfu.gov.ua.

❗️Як завжди закликаємо: залишайтесь вдома, дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові.

🔰Бережіть себе – збережете Україну!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!