Цікаво знати

Переліт з дітьми: підготовка і особливі випадки

Подорож разом з дітьми супроводжується безліччю складнощів. Однак, правильна своєчасна підготовка допоможе зробити подорож більш комфортним.

Загальні рекомендації

Бронювати місця на літаку краще безпосередньо через агента, а не онлайн. В цьому випадку фахівець допоможе підібрати найбільш зручні місця. Уточнити знижки на квитки. Більшість знижок поширюються на малюків до 2-х років, але можуть бути спеціальні знижки, пов’язані з сезоном святами.

Що стосується спеціального дитячого харчування для малюків, то його кількість, яку можна взяти в салон, обмежена тільки необхідністю. На 10-ти годинний переліт необов’язково брати дитячого харчування на 3 дні, а ось на 3 перекусу можна.

Зліт і посадка – час, коли дитина може злякатися і завередував. Тому бажано відвернути його їжею або іграшками. Лікарі ж радять в перший переліт закладати дитині в вуха спеціальні беруші для польотів.

У сумці добре мати засіб від скачування для дитини. Бажано, щоб засіб вже приймалося дитиною раніше. Якщо ж до перельоту ситуацій, коли потрібні таблетки від захитування потрібні, то вибирати засіб треба разом з педіатром.

Перед подорожжю необхідно ознайомитися, які щеплення можуть знадобитися. Факт наявності щеплень необхідно підтвердити медичною довідкою від лікаря.

Слід бути готовими до того, що після прильоту в країну призначення огляд можуть зажадати не тільки від дорослих, але і від дитини.

Переліт зі стикуванням рейсів часто викликає сумнів: мало того, що політ втомить дитини, так ще необхідно очікувати в аеропорту – а в залежності від рейсу час очікування може перевищувати 10 годин. У цьому випадку варто згадати, в аеропорту повинна бути кімната матері і дитини, де можна і потрібно спокійно відпочити.

Якщо дитина летить одна

Ситуації, коли дитина повинна летіти один, вимагають особливої ​​ретельної підготовки. Найскладніше – вибрати авіакомпанію, яка в принципі надає такі послуги. Правила скрізь різні, і вибирати за принципом – менше документів, менше складнощів – не самий вірний варіант. Чим більше підготовка до перельоту, тим більш відповідально до цього питання проходить авіакомпанія. А значить, батькам буде спокійніше.

Умови перельоту:
• Вік дитини не менш 8 років.
• Відсутність знижок на квиток. Повна вартість – це мінімум того, що доведеться заплатити. Можливі додаткові витрати, за “нагляд і догляд” за дитиною. У квитку необхідність догляду за дитиною прописується.
• Квиток для дитини, що летить на самоті, можна купити тільки в офісі авіакомпанії.
• Про всі особливості здоров’я, необхідності догляду або догляду батьки повинні попереджати менеджерів авіакомпанії заздалегідь.
• Дитині без супроводу батьків можна купити тільки прямий квиток без пересадок.
• Документи, які повинні бути при дитині: свідоцтво про народження дитини або паспорт, при польоті за кордон – закордонний паспорт, завершене у нотаріуса згоду одного з батьків на переліт, заявка і декларація від батьків.

Переліт з немовлям

Політ з грудним малюком можна зробити більш комфортним, якщо подбати про деякі моменти заздалегідь. Чи не пізніше, ніж за добу до вильоту можна замовити:
• Дитяче меню.
• Колиска або перенесення.
• Памперси і дитячі серветки.

Літаки деяких авіакомпаній мають в туалеті спеціальний відкидний пеленальний столик. Про його наявності, розташуванні і функціонуванні можна дізнатися у стюардеси.
Коли малюк під час польоту перебуває на руках у матері або батька, видають спеціальний ремінь безпеки.

Для дітей до 2-х років встановлено обмеження по вазі багажу, як правило, не більше 10 кілограм.

Коляска-тростина зазвичай вважається ручною поклажею і її дозволяється взяти в салон. Велику коляску найчастіше беруть у трапа і віддають разом з багажем.

Голос Сокальщини на GoogleNews