Головна / Цікаво знати / Про перерахунки пенсій столітнім

Про перерахунки пенсій столітнім

Управління Пенсійного фонду в Сокальському районі повідомляє, що 26.09.2012 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №908 «Про підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни та деяких інших осіб, яким виповнилося 100 і більше років».

Відповідно до цієї постанови ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, та особам, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертв нацистських переслідувань», яким виповнилося 100 і більше років, виплата підвищень (надбавок) до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання, або державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, здійснюється в потрійному розмірі.

Іншим особам, яким виповнилося 100 і більше років, встановлюється підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання, або державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, у розмірі 20% прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність (171,20 грн.).

Постанова набрала чинності з дня публікації – 9.10.2012 р., отже, і перерахунки пенсій столітнім проведено з цієї дати.

На обліку в управлінні станом на 9.10.2012 р. перебуває 9 осіб, яким виповнилося 100 і більше років. Середній розмір підвищення для осіб зазначеної категорії склав 256,17 грн. Доплата до нових розмірів пенсій проведена у додаткових відомостях жовтня 2012 року.

В разі виникнення додаткових питань за роз’ясненнями просимо звертатися за телефонами 7-30-73, 7-30-74, 7-30-75.

Інна ЛЄПЬОХІНА, заступник начальника управління Пенсійного Фонду України в Сокальському районі Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!