Цікаво знати

Переваги купівлі газу онлайн

Фахівці прогнозують здорові темпи зростання світового попиту на природний газ у найближчі десятиліття. Передбачається, що він збільшиться майже удвічі в порівнянні з рівнем 2018 року. Оскільки пов’язані з газом компанії забезпечують мир затребуваним викопним паливом. їх очікує перспективне майбутнє.

 

ETG.UA – надійний провідник у світі енергетики

До числа «щасливчиків» входить незалежний провайдер ETG.UA, який поставляє газ для підприємств великого та середнього бізнесу за допомогою цифрових технологій. Компанія заслужила довіру клієнтів наданням якісних послуг, створенням вигідних умов, додаткових онлайнових сервісів і численними перевагами:

  • гнучкість оплати за споживання газу;
  • мережа регіональних офісів по всій Україні;
  • економія грошей і часу завдяки купівлі газу через інтернет;
  • персональний менеджер, який супроводжує купівельний процес і розуміє запити бізнесу.

Кожен клієнт може створювати на сайті незалежного провайдера особистий кабінет. Цей сервіс спрощує роботу і дозволяє самостійно формувати рахунки для оплати за споживання газу; замовляти й коригувати його ліміт; складати, заповнювати та завантажувати технічні акти з фактичними даними по кожній точці підключення.

Компанія ETG.UA пропонує газ природний ціна якого приємно відрізняється від ринкових пропозицій. Вигоди від співпраці з незалежним провайдером разом із економією можна побачити за допомогою спеціального калькулятора, встановленого на офіційному сайті провайдера. Але і це ще не все. Для зручності клієнтів компанія розробила мобільний додаток, що дозволяє контролювати споживання газу за допомогою смартфона або планшета.

 

Перспективи газової галузі

Подібно до нафти, природний газ стає світовим ринком. Це говорить про те, що галузь очікує велике майбутнє, якщо темпи розвитку відновлюваної енергії не прискоряться, а світові уряди почнуть серйозно вирішувати проблеми, пов’язані з кліматичними змінами.

Попит на газ буде залишатися високим у найближчі роки. Але це не означає, що його вартість значно збільшиться. Тому інвесторам не варто розраховувати на підвищення цін. Кращими можливостями для них стануть компанії, які видобувають природний газ в найдешевших регіонах або експлуатують і створюють інфраструктуру для транспортування газу на світові ринки через СПГ-термінали.

Ідеальні варіанти для інвесторів, які шукають дохід, повинні бути лідерами у своєму ринковому сегменті, мати видимі перспективи зростання та можливість збільшувати грошовий потік за ставками вище середнього. Тоді за допомогою збільшення дивідендів і цін на акції, вони зможуть в довгостроковій перспективі гарантовано приносити інвесторам привабливий сукупний прибуток. Приєднуйтесь до безперервно зростаючій кількості клієнтів ETG.UA та користуйтеся разом із ними численними перевагами незалежного провайдера газової галузі!

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.