Цікаво знати

Переваги паперових пакетів

Використання брендованих паперових упакувань позитивно впливає на продажі товарів і їх презентацію. Деякі компанії досі не сприймають всерйоз такі вироби, але навіть це анітрохи не впливає на їх популярність. Крім цього, паперові пакети мають більше переваг перед поліетиленовими «побратимами». Але відсутність гарної реклами змушує багатьох використовувати поліетиленові пакети.

Переваги паперових пакетів

Багато хто вважає, що паперові пакети не відрізняються високою міцністю, але це не так! Щільність матеріалу, з якого виготовлені паперові пакети становлять 100-120 гр / кв.м., Через що здатні витримувати вагу до 30 кілограм. Це робить їх міцніше, ніж поліетилен. Також папір для таких пакетів виготовляється з екологічного вторинної сировини.

На паперові пакети можна розміщувати рекламу. Логотип, дані фірми – все це буде мати гарний вигляд. Такий прийом буде родзинкою в рекламній кампанії будь-якої фірми.

Крафт-пакети – запорука ефективного якості

Кожна фірма хоче, щоб їх товар виглядав презентабельно і мав високі продажі. Використання крафт-пакетів – це те, що необхідно. Такий тип пакетів вже довгий час використовується солідними фірмами, які турбуються за свій бренд. Ще півстоліття тому такі упаковки використовували розкішні салони та кондитерські магазини. Крафт-пакети мають властивість «дихати», що дає можливість продуктам не втрачати первинну якість при тривалому транспортуванні.

«Gift-k» – кращий виробник паперових пакетів

«Gift-k» використовує тільки високоякісний папір, а саме плайк, імітлін, ефалін і тонований картон.

Чому необхідно вибрати саме цю фірму і купувати пакети ось тут? Дизайнери фірми «Gift-k» до кожного замовлення використовують комплексний підхід. Крім цього, при виконанні замовлення використовуються основний принцип – якісне візуальне сприйняття готового продукту, оскільки цей принцип гарантує половину успіху в рекламній кампанії. Презентабельність паперового пакета з логотипом повинна бути незаперечною.

Крім самого пакету, фахівці фірми «Gift-k» особливу увагу приділяють його елементів. Ручки пакета можуть бути виконані в таких варіаціях:

– кручений крафт білого або бурого кольору;

– мотузковий варіант (використовується поліефірна або бавовняна нитки);

– з використанням атласної стрічки.

Також використовуються люверси, які додають міцність ручки пакета.

Що стосується замовлення, то мінімальний тираж – це 500 виробів. «Gift-k» має великий вибір продукції і гарантує високу якість. Цінова політика також сприятлива і підійде будь-якому замовнику.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.