Цікаво знати

Переваги та недоліки Audi A4

Ви отримали водійське посвідчення, перебуваєте в пошуку своєї першої машини і вибір поки падає на Audi A4, тоді ми розповімо про це авто, щоб ви могли остаточно зробити свій вибір. Випуск Audi A4 стартував в 1995 році, автомобіль належить до середнього класу, тому користується популярністю серед автомобілістів.

Переваги Audi A4

Зовнішній вигляд. Перше, що кидається в очі – це прекрасний зовнішній вигляд. Тут врахована кожна деталь, елегантний і спортивний одночасно. Якість збірки і матеріал обробки салону отримує оцінку 5 з 5.

Відмінна динаміка розгону. Автомобіль може в середньому розігнатися до 100 км / год за 6.8 секунд, в залежності від моделі.

Гарна штатна аудіосистема. Для любителів музики – це буде ідеальний варіант.

Зручна посадка за кермом. Сидіння створена з високоякісних матеріалів, придатних для комфортного водіння. Можливість регулювання сидіння забезпечить зручність будь-якому водієві.

Низька витрата палива. Двигун витрачає мало палива в порівнянні з іншими машинами.

Зручна коробка передач. Лінійка Audi A4 може запропонувати різні КП: механічна, автоматична, варіаторная. Механічна коробка реагує дуже швидко при будь-якому режимі їзди.

Кермо. Кермо працює ідеально, досить мінімального зусилля для початку маневру. При активній їзді кермо важчає.

Недоліки Audi A4

Висока ціна. Автомобіль з подібними характеристиками можна купити і дешевше.

Дороге обслуговування. Оригінальні та якісні запчастини коштують дорого. Будь-якісний товар повинен коштувати своїх грошей.

Слабка шумоізоляція. Це дефект можна виправити, за допомогою проведення робіт по шумоізоляції.

Жорстка підсвічування. Простіше кажучи підсвічування “вирви око”.

Низький кліренс. Кліренс – це дорожній просвіт, тобто відстань від землі до чутливих частин автомобіля. Кліренс в подальшому можна збільшити.

Мало місця. У салоні мало місця для пасажирів, багажник також невеликий. Машина більше підійде для невеликої сім’ї або пари.

Підіб’ємо підсумок: Audi A4 ідеально підійде для практичних людей, які бажають відчути якість їзди. Більшість відгуків про автомобілі позитивні. Негативні риси ми розглянули, якщо вони не є принциповими, то можна сміливо купувати Audi A4. Добротний автомобіль для помірної їзди. Не забувайте про невеликому розмірі салону. Якщо у вас велика сім’я, то вибирайте щось просторіше.

Голос Сокальщини на GoogleNews