Цікаво знати

Переваги та особливості презервативів Durex із серії Dual Extase

Щоб уникнути небажаної вагітності, потрібно користуватись контрацептивами. Одними із найбільш надійних і популярних вважаються презервативи. Дуже важливо, щоб вони виготовлялись із якісної сировини. Надто дешева продукція повинна насторожувати закоханих, тому від її придбання їм слід відмовитись. Крім того, презервативи захищають від венеричних захворювань обох партнерів. Подбати про своє здоров’я необхідно заздалегідь, оскільки не всі хвороби можна вилікувати.

На сьогоднішній день, багато чоловіків та жінок надають перевагу презервативам Durex серії DualExtase. Вони характеризуються високою якістю, міцністю, еластичністю. Крім того, ці контрацептиви екологічно чисті. В більшості випадків вони не викликають алергічних реакцій, тому рахуються безпечними. Презервативи серії Dual Extase мають унікальну структуру, завдяки якій мають можливість отримати задоволення двоє статевих партнерів. Анатомічна форма «Easy on» гарантує зручність у використанні. Вони складаються із ребер і крапок на зовнішній стороні і анестетика (бензокаїна) на внутрішній. З їх допомогою полові партнери можуть досягнути оргазму одночасно. Ребриста структура з крапками прискорює оргазм, а бензокаїн, навпаки, сповільнює його.

Перед використовуванням цих контрацептивів чоловіку потрібно уважно прочитати пам’ятку, яка знаходиться всередині упаковки. Щоб збільшити насолоду від статевого акту, можна додатково придбати гелі-змазки. Увага! Презервативи призначаються лише для одноразового застосування! При виникненні подразнень потрібно відмовитись від використання контрацептивів. Якщо неприємні відчуття не припиняються, слід негайно звернутись до спеціаліста.

Презервативи Durex серії Dual Extase – це ті контрацептиви, які допоможуть уникнути небажаної вагітності та венеричних заворювань. Їх унікальная структура дає можливість отримати незабутні відчуття від статевого контакту як чоловікові, так і жінці. Ці вироби перед виходом на ринок продажу проходять дерматологічні тестування. Варто зазначити, що продукція має всі необхідні сертифікати, тому вважається якісною.

До суттєвих переваг презервативів із даної серії можно віднести наступне:

  • простоту у використанні;
  • доступну цінову політику;
  • міцність та еластичність;
  • екологічну чистоту;
  • унікальну структуру;
  • анатомічну форму «Easy on».

Щоб досягнути одночасного оргазму, потрібно користуватись презервативами серії Dual Extase.

Більше інформації на сайті: https://www.durex.ua/.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.