Головна / Цікаво знати / Петро Гурський: “Мене нагло підставили…!”

Петро Гурський: “Мене нагло підставили…!”

Мабуть, багато сокальчан і мешканців селища Жвирка прочитали у львівській газеті "Блискавка" публікацію "Через таких священиків будемо сидіти під церквою з простягнутою рукою". І цей колективний лист був підписаний лише моїм прізвище  П. Гурським, підприємцем, який займається наданням ритуальних послуг у селищі Жвирка. Я був шокований, бо сам дізнався про цю статтю у газеті цілком випадково. І, направду, був приголомшений такою наглістю, що хтось так нагло скористався моїм прізвищем і підставив мене. А я до цієї публікації взагалі не маю ніякого відношення. Отямившись від шоку, я звернувся у редакцію газети "Блискавка" за поясненням і вимагав спростування. Хотів почути, хто мав право використовувати моє прізвище і обливати брудом людину, про яку я жодного поганого слова сказати не можу. Та й, до речі, з цієї публікації вперше дізнався про парафіяльний будинок церкви св. ап. Петра і Павла м. Сокаль. Я цим не цікавився і в голову не прийшло щось про це писати.

Приїхавши до редакції газети "Блискавка" дізнався, що журналіста, який готував до друку цю статтю вже звільнено. Як з’ясувалось, до редакції надійшли два листи, написані від руки. Але, як не дивно, вони зникли і їх немає в редакції.

Отже, виходить, що хтось хотів вилити бруд, брехню на священиків, але не підписав її своїм прізвищем, а моїм. Можливо, я його конкурент?! Мене цікавило, чому з редакції ніхто не приїхав, не перевірив фактів, врешті не зустрівся зі мною, не запитав чи справді я писав листа? Якби я побачив цього листа, то погодився б зробити графологічну експертизу, щоб врешті викрити брехню і довести: я не причетний до цього брудного допису.

Ця брехлива і обурлива стаття зробила великий переполох у селищній раді. І не розібравшись, чи справді я її писав, мене звинувачують у брехні, люди з селища Жвирка відвернулися від мене. Голова селищної ради створив для мене пекельну атмосферу. А у мене ж сім’я, дитина, яка вчиться, і її треба вдягати, годувати. Тож виходить так, начебто конкуренти і справді виживають мене зі Жвирки. А я ще раз наголошую, що жодної статті не писав в газету "Блискавка". Це все чистої води брехня. Невже ви думаєте, що, відкриваючи бізнес у селищі Жвирка, я сам собі хотів нашкодити?! Як то кажуть, спалити міст по якому ходжу? У мене сумління чисте і вірю, що правда та добро завжди переможуть. 

Я, як ніхто інший, дуже зацікавлений у правдивому розкритті цієї справи і буду дуже вдячний за надану будь-яку інформацію стосовно авторства даної публікації.

Петро ГУРСЬКИЙ, підприємець. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!