Цікаво знати

Підрозділ детективів стане «локомотивом», який змінить структуру слідства в державі – Сергій Князєв

На цьому Голова Нацполіції наголосив сьогодні, 14 вересня, під час робочої наради за результатами діяльності Головного слідчого управління.  Участь у нараді взяли заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад, керівники слідчих підрозділів та підрозділів детективів.

За словами Сергія Князєва, керівництво Нацполіції перевірило роботу 25 відділів та відділень поліції у сільській місцевості. Відтак глава відомства наголосив на необхідності делегування регіонам повноважень за окремими напрямками діяльності.

Зокрема, йдеться про ефективний розподіл кадрів на місцях та використання матеріальних ресурсів, які надаються до регіонів у повному обсязі.

Підрозділ детективів стане «локомотивом», який змінить структуру слідства в державі – Сергій Князєв

Водночас Сергій Князєв поставив завдання керівникам центрального апарату НПУ та обласних управлінь проаналізувати роботу з моменту запуску експерименту щодо створення підрозділів детективів. За результатами цього аналізу можна буде визначити позитивні моменти та недоліки в роботі підрозділів карного розшуку і слідства, стан укомплектування цих підрозділів в областях тощо.

Крім того, аналіз покаже ефективність роботи детективів – в розрізі судових вироків для членів організованих злочинних груп.

Підрозділ детективів стане «локомотивом», який змінить структуру слідства в державі – Сергій Князєв

«Саме цей підрозділ поступово має змінювати підхід до проведення слідчих дій, до документування правопорушень. Ви будете тим «локомотивом», який змінить структуру слідства в державі. Своїми швидкими, ефектними розслідуваннями та судовими вироками ми прийдемо до успішного результату. В цьому і полягає експеримент з детективами як зміна форми розслідування злочинів», – підкреслив Сергій Князєв.

Нагадаємо, перша група детективів пройшла тренінг за досвідом європейських колег.

Департамент комунікації
Національної поліції України 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.