Цікаво знати

Підставляєм, очорняєм патріотичні партії

Прочитала у газеті «Голос з-над Бугу» за 10 вересня публікацію Катерини Ващук «Зміни до Конституції. Зрада чи перемога?». І можу з впевненістю сказати, що для кожного свідомого українця – це зрада! Не треба мешканцям Сокальщини замилювати очі і оббріхувати, обмовляти справжніх патріотів – Всеукраїнське об`єднання «Свобода», а також голову Одеської ОДА Міхаїла Саакашвілі. Адже «любим друзям» президента та команді Яценюка-Авакова вони «як більмо в оці».

Лише недалека людина може повірити в те, що вибух під Верховною Радою 31 серпня організували члени ВО «Свобода». Проте скільки хамства, бруду і брехні на Олега Тягнибока та членів «Свободи» виливає львівська газета «Експрес». Це цілеспрямоване цькування патріотичної партії.

Прикро, що наша патріотична Львівщина не протестує проти цієї відвертої брехні у «Експресі». Невже всім людям байдуже, невже вони не можуть розрізнити, де брехня, а де правда?! Якось одна моя знайома жінка, польської національності, сказала мені: «Мене шокують ці плітки на Тягнибока в газеті, і я більше не купуватиму газету «Експрес».

І вірю, що український народ врешті зрозуміє, що лише така політична сила як «Свобода» зможе навести лад у нашій Україні.

Марія ОМЕЛЯН, м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews