Цікаво знати

Підтягти м’язи пресу і прибрати живіт: просте 30-секундне тренування

Проста вправа, яку можна робити де завгодно, зміцнює м’язи пресу і підтримує поперек

Сильні м’язи преса — це не тільки красиво. Чим старше ми стаємо, тим важливіше стежити за вагою і особливо не допускати скупчення жиру в області талії. Дієта і правильне харчування — це важливо, але міцний м язовий корсет забезпечать тільки вправи. І що найприємніше, є тренування, яку можна робити в будь-який час, в будь-якому місці і вимагає вона всього 30 секунд.

Робити цю вправу можна в будь-якому положенні — сидячи, стоячи і навіть лежачі, але початківцям бажано тренуватися, лежачі на підлозі.

Згадайте, коли ви намагаєтеся надіти вузькі штани, ви втягуєте живіт? Ляжте на спину, витягніть ноги — і постарайтеся як можна сильніше втягнути живіт. Затримайте його втягнутим на п’ять секунд, потім розслабте м’язку. Робіть п’ять підходів, після чого відпочиньте протягом хвилини і почніть знову.

Щоб переконатися у правильності виконання вправи, покладіть руки на нижню частину живота: якщо ви все робите правильно, ви відчуєте, як живіт скорочується.

Ще одне важливе зауваження: не затримуйте дихання, коли втягуєте живіт, продовжуйте дихати, одночасно напружуючи на м’язи преса.

Ще одна перевага цієї вправи: вона допомагає зміцнити не тільки на м’язи преса, але і підтримати м’язи попереку. Щоб досягти найкращого результату, радимо поступово довести час, коли ви тримаєте живіт втягнутим, до 10 секунд — і тренуйтеся три-п’ять разів щодня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.