Цікаво знати

Підвіска з бісеру своїми руками

Хочете придбати нову прикрасу? Ви можете зробити його самостійно.

Для створення підвіски вам буде потрібно: бісер і спеціальна голка з тонким вушком, тонка волосінь, дріт і кусачки, великі красиві намистини, камінчики для прикраси і основа, на яку буде кріпитися підвіска (ланцюжок, стрічка, каучукова або шкіряна нитка).

Квітка

Це найпростіший варіант прикраси. Справитися з створенням такої підвіски зможе навіть новачок. Спочатку робиться серединка прикраси – для цього по черзі нанизуються на волосінь вісім великих намистин і стільки ж бісеру: бісер, намистина, бісер, намистина і т. Д. Обидва кінці волосіні зав’язуються два рази тугими вузлами. Потім, серединка обв’язується пелюстками: на волосінь нанизуємо дві невеликих бісеріни, одну бісерину побільше і знову дві маленьких, потім пропускаємо волосінь в маленьку бісеринку першого ряду, обв’язуючи велику намистину першого ряду. За цією ж схемою обв’язуємо пелюсточками кожну велику намистину першого ряду.

Другим вільним кінцем волосіні обв’язуємо кожну велику намистину першого ряду з внутрішньої сторони майбутньої підвіски. Набираємо три-чотири бісеринки, округляємо внутрішній пелюстка, пропускаючи волосінь через маленьку бісерину першого ряду. Так обв’язуємо всі вісім великих намистин, розташованих в першому ряду. Обидва кінці волосіні зав’язуємо двома щільними вузликами.

Підвіска з бісеру готова, але до неї ще слід прикріпити колечко, за яку підвіска буде кріпитися до ланцюжку або стрічці. Нанизуємо п’ятнадцять бісерин дрібного розміру на будь-який з вільних кінців волосіні, робимо колечко, знову щільно скріплюємо вузликами обидва кінці волосіні. Петлю можна зробити з дроту, відрізавши необхідну довжину кусачками і зігнувши дріт в довгасту петлю. Кінці петлі скручуються, кріпляться до бісерним квіткам і підгинаються. Готова підвіска одягається на основу: стрічка, ланцюжок, ланцюжок з бісеру і т. Д.

Дуже незвично виглядають намиста і підвіски з бісеру. Створюючи своїми руками такі прикраси, ви можете комбінувати намистини з напівдорогоцінним камінням і звичайним бісером. Чим більше комбінацій і варіацій бісеру і намистин ви використовуєте, тим більше вишукано буде в кінцевому підсумку виглядати ваш твір.

Найпростіший варіант такої прикраси робиться так: відріжте десять відрізків волосіні однієї довжини (40 – 45 см) і кожен відрізок волосіні заповніть бісером різного відтінку. Скріпіть кінці всіх шматків, нанизаних бісером, щоб вийшли об’ємні масивні намиста. Прикріпіть замочок до обох кінців бус – основа готова. Зробіть окремо підвіску з бісеру і намистин або з бісеру та напівкоштовного каміння, прикріпіть кулон до основи. Вишукана прикраса готово!

Чеський бісер для виготовлення підвіски можна недорого купити в інтернет-магазині «Чарівна країна».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.