Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Підводні каміння під час оформлення кредиту в банку

 У якому банку краще взяти кредит? Та як не вляпатись у неприємності?

Щоб здійснити великі покупки, практично кожному другому українцю потрібна невеличка фінансова допомога. У цьому немає нічого злого, чи дивного, адже в цілому світі практикуються фінансові позики. Але, якщо у вас виникає потреба у великій сумі грошей, тоді необхідно добре продумати та зважити, в якому банку краще взяти готівковий кредит. Далі слід зважити та дуже детально вивчити усі умови, котрі пропонуються клієнтам тим, чи іншим кредитором. Тепер зважте всі «за» та «проти», щоб не втрапити у халепу та зустріти безліч підводних каменів, які можуть не лише спустошити вашу «фінансову» кишеню, але й ще гірше, привести до втрати майна!

Отримати готівку в кредит, на сьогоднішній день, можна декількома способами. Перше, це кредитні спілки, далі банки, і, звичайно мікрофінансові організації.

Як за звичай, у кожного способу є свої переваги та недоліки, але сьогодні ми детальніше поговоримо про кредит у банку і в якому банку краще взяти кредит готівкою .

Чому варто, чи не варто скористатись послугами банку?

На теперішній момент, регулює роботу банків на всіх її етапах в Україні Закон «Про банки і банківську діяльність». Така установа (банк), для початку, повинна отримати ліцензію НБУ, що у нас не так вже й просто зробити. Звичайно, що це в свою чергу зменшує їхню кількість та суттєво впливає на якість роботи.

Ймовірно, саме тому банкам населення довіряє більше, ніж кредитним спілкам чи мікрофінансовим організаціям. Окрім цього, якщо справа схилиться у погану сторону, завжди можна перевести розмову з банком в регульовану юридичну площину.
Звичайно важливо і те, що в банку доступні досить не погані відсоткові ставки. Є варіанти і з 10% ставкою за рік. Головне зрозуміти, в якому банку вам краще взяти кредит. Окрім готівки вам можуть запропонують ще і споживчі кредити, кредитні картки, а також великі кредитні суми під заставу нерухомого майна і не тільки.

Поглянемо на недоліки, чи мінуси оформлення кредиту у банку

Переважно це потребує часу для збору документації та оформлення заявок, тоді як є спілки, які можуть всього за лічені години видати вам необхідну суму. Проте, якщо у вас є декілька вільних днів, то не слід нехтувати можливістю звернутись у банк.
І без офіційного місця роботи та з поганою кредитною історією отримати кредит у банку практично не можливо. Навіть, якщо ви приведете безмежну кількість аргументів «ЗА», вам мають право відмовити у наданні кредиту.

Що слід зробити для того, щоб усе пройшло максимально успішно?

Дуже добре ознайомтесь з реальною ставкою по кредиту. Все, що ви чуєте по телебаченню, чи читаєте у інтернет-мережі – це рекламний хід. Тому важливо зважити реальні ставки, а не просто вибрати, в якому банку краще взяти кредит готівкою, судячи із рекламних роликів. Вам необхідно попросити та отримати у кредитного менеджера реальний розрахунок переплат. Якщо вам його не нададуть, знаходячи важливі, чи не дуже відмовки, то не слід брати в цьому банку кредит;

Важливо також знати про приховані комісії.

Тобто, ви платите одноразову комісію при оформленні кредиту, далі щомісяця виплачуєте по кредиту, але не всі ви знаєте, що банки часто нараховують щомісячні платежі не з залишку заборгованості, а з загальної суми. Окрім цього, є й такі, що додають додаткові комісії. Тому детальний розпис усіх комісій – це важливий пункт номер 2, який слід вивчити;

Штрафи за прострочені виплати. Інколи вони шалено великі, навіть, якщо оплата є з запізненням усього на один день. Проте це не основна хитрість банків. Хитрість полягає в тому, що зазвичай, штраф стягується саме із суми, яку сплачує боржник, навіть без попереджень, тобто ви далі і далі потрапляєте на штрафні санкції. Зважте та вивчіть усі штрафи і особливо умови їх нарахування, щоб з легкістю їх уникнути;

І на останок. Не менш важливо вивчити усі варіанти погашення кредиту саме до його оформлення – це, щоб дотримуватись правил та не переплачувати зайві кошти.

Бажаємо щоб ви ніколи не потрапляти у ситуації, коли потрібно шукати, в якому банку краще взяти кредит, але якщо така ситуація вже трапилась, то з легкістю та гнучким розумом із неї вийти.

Exit mobile version