Цікаво знати

Платники Сокальщини можуть задекларувати доходи в онлайн режимі

Старший державний податковий інспектор Сокальської ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДПС у Львівській області Лілія Дика нагадує громадянам про обов’язок задекларувати доходи за 2019 рік та звертає увагу на право в отриманні податкової знижки.

За її даними,  декларацію про майновий стан і доходи можна подати до Центру обслуговування платників за місцем своєї реєстрації особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або відправити онлайн через сервіс Державної податкової служби України “Електронний кабінет” (https://cabinet.tax.gov.ua).

Лілія Дика пояснила про  переваги звітування в електронній формі, а саме:

– По-перше, це зручно, декларацію можна подати у будь-який зручний час. По-друге, це повністю безкоштовно, тобто не потрібно витрачати кошти на поштові відправлення або на транспорт. По-третє, декларування в електронній формі забезпечує запобігання наявності помилок при заповненні декларації.  Подати декларацію в електронній формі громадяни можуть скориставшись приватною частиною сервісу ДПС України “Електронний кабінет” за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

КЕП можна отримати безкоштовно у будь-якому пункті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг податкової служби.

Ліля Дика також звернула увагу, що фізична особа може отримати в Електронному кабінеті довідку про свої доходи за 2019 рік.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.