Цікаво знати

Чому телефон на Android швидко розряджається?

Ми часто помічаємо, що смартфони на базі Андроід досить швидко розряджаються. Чому це трапляється і що впливає на швидку розрядку телефона?

Першою причиною швидкої розрядки смартфонів, є як це не дивно — сенсорний екран. Його особливістю є високий рівень енергоспоживання. Отже чим більший екран Вашого телефона, тим більше енергії він споживає і відповідно тим швидше сідає заряд батареї. Найоптимальнішим способом збереження енергії, що споживається екраном, є зменшення яскравості екрана, але чи настільки важливою є економія заряду батареї у такий спосіб порівняно із напруженням власного зору, вирішувати Вам.

Другою можливою причиною швидкої розрядки Вашого пристрою може бути велика кількість активних додатків. Для прикладу постійно включені Wi-Fi, Bluetooth, та інших додатковихпрограм збільшують енергоспоживання Вашого пристрою. Тому при налаштуванні телефону обдумайте, які опції вам необхідні у постійному користуванні, а які Ви можете включати вручну на певний проміжок часу.

Третьою причиною швидкої розрядки акумулятора може бути потужність самого телефона. Оскільки більшість смартфонів нашого часу мають 2, 4 ядра, то відповідно вони споживають і більше енергії акумулятора. А буває і так, що до смартфона з 4-ядрами в комплекті постачається батарея ємністю 1500 mAh. Зрозуміло, що при т акій потужності смартфона на довго акумулятора не вистачить.

Четвертою причиною є стандартне використання телефона — дзвінки, смс, перебування у мережі інтернет та інше. Чим активніше Ви використовуєте свій телефон, відповідно тим більше він споживає енергії і садить заряд акумулятора.

Завершальною п'ятою причиною є несправність самого акумулятора. В такому випадку радимо Вам його замінити на новий. В нашому магазині представлений широкий асортимент акумуляторів для всіх моделей мобільних телефонів. А наші спеціалісти залюбки допоможуть Вам обрати і замінити необхідну саме Вам батарею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.