Головна / Цікаво знати / Під вінець – в День святого Валентина

Під вінець – в День святого Валентина

14 лютого, в День святого Валентина, покровителя усіх закоханих, у відділі РАЦС Сокальського районного управління юстиції вже стало доброю традицією урочисто вручати свідоцтва про одруження. За словами начальника РАЦСу Віри Шавалюк, в 2014-му в цей день в Сокалі на рушничок щастя стало чотири пари, а цьогоріч – вдвічі більше пов’язали себе узами Гіменея.

Першими урочисто прийшли Анастасія Стажинська з с. Перв’ятичі та Сергій Олійник, родом з Кіровоградщини. З ними були батьки, друзі, родичі. Щасливі молодята розповіли, що познайомилися, коли Сергій приїжджав на Сокальщину збирати урожай під час жнив. Побачивши красуню Анастасію на автобусній зупинці, відразу зрозумів, що це любов з першого погляду. І, як запевнив, на все життя. Він ніжно пригортав до себе Анастасію, а родина і друзі щиро раділи створенню нової молодої сім’ї. 

Два брати вирішили одружитися в один день. Юрій Кухар, в елегантному костюмі, як справжній джентльмен, подавав руку своїй дружині. Молодята розповіли, що одруження у День закоханих для їхньої родини є символічним. Адже їхня мама вийшла заміж за італійця теж 14 лютого, тож обидва брати – Юрій і Роман, – наслідували її приклад. Наречена Юрія – Вікторія-Ірина Панасюк сказала, що вірить в те, що пронесуть свою любов через усе життя, а святий Валентин, покровитель закоханих, їм у цьому допоможе. Старший брат Юрія – Роман Кухар взяв собі за дружину Оксану Жуковець з с. Поториця. Підтримати молодят в такий важливий для них день прийшли батьки, друзі, рідні. Роман та Оксана зустрічалися уже кілька років, тож вирішили, що кращої нагоди побратися, ніж 14 лютого, годі й чекати. Коханий запропонував одружитися, а Оксана, не роздумуючи, погодилась, і обом припала до душі саме ця дата.

Наступними на рушничок щастя стали Вікторія Гаврилюк та Руслан Бажун зі Шпиколос. Вони знайомі вже давно, але любов у їхні серця прийшла недавно, зустрічалися молодята два роки. Обоє хвилювалися перед такою відповідальною подією в житті.

Пізніше одружувалися Наталія Яремчук зі Сокаля та Григорій Рибачук з Забужжя. Наречена, в красивому білосніжному платті, з фатою, мала вигляд справжньої принцеси. Вона міцно трималася за Григорія, який став її законним чоловіком. Наречений розповів, що познайомився з майбутньою дружиною три роки тому на дискотеці в Забужжі. А вирішили молодята одружуватися в День святого Валентина, бо таким чином Григорій зробив Наталі подарунок на день народження – дівчина святкувала 20-річчя. Відтепер 14 лютого для сім’ї Рибачуків стане потрійним святом – днем закоханих, днем народженням Наталії та днем одруження. 

Цих закоханих молодят поєднала любов, яка живе в їх гарячих серцях. Нехай же вона з року в рік горить все більшим полум’ям, хай чисті і світлі почуття вони пронесуть через усе подружнє життя. 

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!