Цікаво знати

Подарункові ідеї настінних календарів

Подарункові ідеї настінних календарів

Корисний, красивий і зручний. Все це повною мірою характеризує подарунковий календар. Він буде корисний співробітникам, діловим партнерам протягом всього року. Крім своєї прямої функції, вироби можуть служити ненав’язливою рекламою. Креативне виготовлення настінних календарів з нанесенням логотипу, координат або слогана – поширене явище. Компанія замовляє фірмову, оригінальну продукцію на корпоративні свята, до Нового Року або до національних урочистостей.

Варіанти виконання презентів

Настінний або перекидний календар на замовлення виконується з паперу достатньої щільності. Останній передбачає набір аркушів з датами, скріплений спеціальним механізмом. Деякі з них оснащують підкладкою. Поквартальні виготовляються з 3-ма місяцями на розвороті. Додатково забезпечуються рамкою для виділення поточної дати. Настінний плакат являє собою аркуш паперу середньої щільності з розміткою і рекламною інформацією. Формат може бути від А3 і до А0.

Вимоги до продукції

Друк перекидних календарів швидко вирішить питання з подарунками. Тут можна втілити нестандартні дизайнерські рішення, виготовити презенти цікавої форми. Розміщення реклами піднімає рівень продажів в кілька разів, залучає до співпраці нових клієнтів. При своїй унікальності це бюджетний і оригінальний подарунок для співробітників або ділових партнерів.

На чому необхідно загострити увагу:

  • зовнішня привабливість;
  • грамотна концепція;
  • якісна поліграфія.

Забезпечити це допоможе професійне виготовлення настінних календарів або виробів перекидного типу. Вартість визначається тиражем, типом і кількістю наповнення. Для точної інформації потрібна консультація фахівців з урахуванням всіх особливостей замовлення.

В залежності від побажань замовника, специфіки діяльності можуть бути різні варіанти реалізації. Виріб доповнюють індивідуальними особливостями – візуальними образами, нестандартним оформленням розмітки. Унікальність надає декорування за допомогою дизайнерського картону, покриття лаком, фольгою.

Тривалість використання, бажання постійно користуватися визначаються якістю. Приємне розподіл відтінків, плавні лінії, точність кордонів – все це створить приємні відчуття, принесе естетичне задоволення протягом усього часу користування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.