Головна / Цікаво знати / Подарунок на Новий Рік – щоденники з шкіри

Подарунок на Новий Рік – щоденники з шкіри

Новий рік вже близько, а значить прийшов час подарунків і сюрпризів. Проте вибрати хороший і потрібний подарунок не так просто. Якщо Ви вже перебрали всі варіанти і не визначилися з подарунком, кращим варіантом стане щоденник на наступний рік. Незалежно від віку та професії, щоденник стане в нагоді кожному. Інтернет-магазин Exterium пропонує сотні моделей щоденників. Тут можна вибрати будь-який варіант відповідно до Вашого смаку.

Якщо Ви вибираєте подарунок для ділової людини, щоденник кращий варіант. З початком Нового року щоденник допоможе спланувати Ваш графік та пам’ятати всі важливі дати. Такий щоденник можна вести для планування дня, тижня, місяця. Якщо людина, якій Ви плануєте подарунок творчий, креативний, але не прив’язаний до бізнесу, щоденник завжди стане в нагоді для записів. Найрізноманітніші моделі щоденників зможуть зацікавити навіть самих неординарних особистостей.

Інтернет-магазин Exterium пропонує варіанти щоденники з шкіри, еко замінника, з силікону і картону. Також можна вибрати формат щоденника. Найчастіше Інтернет-магазин Exterium пропонує формат А5 і А6 в різних модифікаціях клітини і лінії.

Інтернет-магазин Exterium представляє великий спектр кольорів. Можна вибрати, як строго однотонний щоденник, так і з малюнком. На сайті є моделі з творами епохи Ренесансу.

Крім щоденників, на сайті можна знайти багато моделей тижневиків. Такі блокноти підходять для планування тижні. Якість паперу в записниках найвищої якості з європейського сировини.

Інтернет-магазин Exterium продає тижневики форматів А5, А6 і А4. Вся лінійка товару представлена ​​в найрізноманітніших кольорах. Всі варіанти можна подивитися на сайті і подивитися характеристики кожної моделі.

Крім цього Інтернет-магазин Exterium пропонує і інші варіанти подарунків. Сайт пропонує наступні категорії подарунків:

• Одяг і прикраси;
• Товари для дому
• Товари для техніки;

Ще однією приємною несподіванкою на сайті є категорія пошуку. Якщо Ви зовсім розгубилися і не знаєте в який категорій шукати подарунок, можна по фільтрам знайти те, що потрібно. Наприклад, можна вибрати фільтр «для жінок», «мамі», «музиканту», «Винолюб». Сайт сам підбере варіанти відповідно до заданих критеріїв. Також можна зателефонувати до менеджерів магазину і вони допоможуть у виборі подарунка.

Всі товари інтернет-магазин Exterium доставить будь-якою службою доставки по Україні. У Києві можна зайти в офіційний магазин і придбати подарунки самостійно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!