Головна / Цікаво знати / Податківці нагадують – декларування доходів громадян продовжено до 1 липня 2020 року

Податківці нагадують – декларування доходів громадян продовжено до 1 липня 2020 року

Сокальська ДПІ Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян продовжена до 1 липня 2020 року.

Водночас, зазначають, що термін подання декларацій про майновий стан і доходи за 2019 рік встановлено ЗУ від 17 березня цього року «Про  внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)».

Також, цим законом змінено норму щодо сплати задекларованих сум податкових зобов’язань. Цьогоріч задекларовані суми податків громадяни мають сплатити до 1 жовтня.

Податківці також нагадують, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Зокрема, особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Що стосується громадян, які хочуть скористатися правом на податкову знижку, то вони мають право подавати свою декларації про майновий стан і доходи – до 31 грудня 2020 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!