Головна / Цікаво знати / ПОДАТКОВУ ЗВІТНІСТЬ З ПРОЧЕРКАМИ МОЖНА НЕ ПОДАВАТИ!

ПОДАТКОВУ ЗВІТНІСТЬ З ПРОЧЕРКАМИ МОЖНА НЕ ПОДАВАТИ!

Ви не  здійснювали діяльність, як суб’єкт господарювання протягом звітного періоду і в податковому звіті відсутні будь-які показники?

У цьому разі податкову декларацію можна не подавати до контролюючого органу.

Це передбачено ПКУ.

Так відповідно до п.49.2 ст. 49 ПКУ платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.

Про це,  а також про призупинення діяльності та подання звіту по ЄСВ в індивідуальній податковій консультації ДПС України № 4334/ІПК/99-00-05-05-02-06 від 21.10.2020 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!