Цікаво знати

Подруги Надії Крит (Олесько) із Сокаля збирають кошти на її порятунок

Вже пройшов рік, як Надя бореться з онкологією, пише на своїй сторінці у Фейсбук її подруга Надія Мартинюк. Пройшла одинадцять болючих та виснажуючих блоків хіміотерапії. Останнім часом стан і аналізи молодої жінки були стабільні. Та через погане самопочуття Надя пішла здати аналіз крові і коли прийшли результати, то земля пішла з-під ніг…..Як грім серед ясного неба пролунало – у вас рецидив (рак повернувся), потрібно негайно починати лікування заново. І тепер хіміотерапії будуть агресивніші у багато раз разів і, звичайно, дорожчі.

Надія Мартинюк з ще однією подругою Марією Коваль звернулися в «Новини Прибужжя», щоб через газету попросити про допомогу для Надії Крит.

25 жовтня від 13-ї години в Сокалі на площі Січових Стрільців вони організовують благодійний захід «Разом – ми сила» для збору коштів на її лікування. Буде концерт, розваги для дітей (конкурси, аніматори), фотозона і фотограф, смачні різноманітні страви (солодощі, ковбаски з картоплею, медові крильця, соління, узвар). Допомагатимуть інші благодійники. Обіцяють чудову атмосферу та гарний настрій. Все – задля порятунку Надії Крит.

З 1-го жовтня жінка знаходилася в гематологічному відділені 5-ї клінічної лікарні міста Львова з діагнозом «гостра лімфобластична лейкемія» рецидив ІІ гострий період. А 9-го жовтня в неї ще й підтвердили COVID-19, перевели в 1-шу міську лікарню Львова. На вчорашній день ПЛР-тест і далі позитивний, є запалення вух. Після проходження хіміотерапії всі показники аналізу крові впали.

Для порятунку жінки потрібно провести трансплантацію кісткового мозку. Операцію погодилася провести одна з турецьких клінік. Вартість майже 127 тисяч доларів.

Надія Крит сама виховує восьмирічного сина Дмитра. Дитина – з особливими потребами. Треба цій маленькій сім’ї помагати.

Без Вашої підтримки і допомоги нам не впоратись, – просить за свою подругу Надія Мартинюк. Не залишайте одну Надю і Дмитрика. Кожна гривня – це надія на порятунок.

Карта Приватбанку: Крит Надія Іванівна – 4149 4991 4097 1381.

Картки Приватбанку: Гарасимюк Тарас Володимирович (дядько Наді) – 5168 7427 2930 1097 (гривня); 4149 4991 3005 3109 (euro); 4149 4991 3005 3117 (USD).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.