Цікаво знати

Поїздка в Санкт-Петербург

Санкт -Петербург часто називають культурною столицею Росії. І дійсно, ні в одному іншому місті немає такої кількості драматичних і оперних театрів, картинних галерей і музеїв. У колишні часи Петербург був улюбленим місцем перебування багатьох великих композиторів, письменників і поетів. Тут є безліч храмів, буддійський монастир і, звичайно ж, велика кількість мостів, побудованих через 68 проток, каналів і річок, що перетинають місто і що поділяють його на 42 острова.

Затишні готелі міста пропонують відпочиваючим комфортабельні номери за найнижчими цінами. Але Санкт -Петербург вабить туристів не цим, а своєю особливою атмосферою. Місто в будь-яку погоду і пору року гостинно приймає приїжджих, вселяючи надію і заспокоюючи. Це почуття важко пояснити тим, хто його не відчував.

Ростральні колони – перша пам'ятка, яку прагнуть оглянути туристи, які прибули в СП. У колишні роки вони грали роль маяків і показували шлях кораблям, що йде в порт. Оглянувши колони, відпочиваючі прагнуть на Сенатську площу, де знаходяться будівлі Синоду та Синат. Ці будови з'єднані найкрасивішій аркою, прикрашеною бронзовою скульптурою, що символізує благочестя і правосуддя.

Багато туристів, які відвідують місто, вибирають як місця тимчасового проживання готель "Англетер Санкт-Петербург" найпростіше оглянути, оселившись саме в цьому закладі, адже від нього можна без зусиль дістатися до всіх міських визначних пам'яток. Так, ви не витратите багато часу, щоб доїхати до Мідного Вершника – пам'ятника Петру I, який заснував місто. Оглянувши його, обов'язково погляньте на Чижика- Пижика – ще один відомий петербурзький пам'ятник.

Петербург багатий різноманітними музеями. За час короткого візиту в місто ви навряд чи зумієте відвідати всі ці заклади, адже їх тут знаходиться більше двохсот. Однак постарайтеся викроїти час на відвідування знаменитого Ермітажу. Знайомлячись з культурним життям Санкт -Петербурга, також відвідаєте Маріїнський театр опери та балету і Малий драматичний театр.

Поїздка в СПб сподобається не тільки вам, а й вашим дітям. З ними ви можете відвідати дельфінарій, зоопарк або океанаріум, колекція якого складається з більш ніж 4 тисяч риб. У Петербурзі є і Планетарій, від якого малюки будуть у захваті. Квитки в це місто можна придбати через Інтернет.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.