Цікаво знати

Покупка квартири в новобудові Львова

Рекламний простір зараз просто кишить рекламою британських / американських / бельгійських містечок. Дедалі більше забудовників привертають увагу до житлових комплексів, начіпляючи на них «європейські етикетки». Потенційних покупців щоразу закликають купити квартиру в новобудові у Львові і отримати європейське житло. На жаль, далеко не всі нові будинки відповідають міжнародним стандартам і можуть називатися європейськими.

Компанія «НоваБудова» зробила невелику розвідку, щоб ви дізналися: що ж таке житловий комплекс європейського зразка і яким критеріям він має відповідати.

Насамперед, це високоякісні будівельні матеріали та прогресивні технології. На сьогодні, найпопулярнішою є монолітно-каркасна технологія. Вона відома своєю підвищеною довговічністю та відмінному опору зовнішнім факторам.

Будинки ЖК «Щасливий», що на Біговій, зводяться саме за вищезгаданою технологією. Зовнішні стіни будуються із керамоблоків високої якості. Утеплення фасаду здійснюється за допомогою мінеральної вати. У стіни вмонтовано металопластикові вікна із подвійним склопакетом та профільною системою «КВЕ Optima».

Наступне, це естетична цілісність, гармонійність та креативність. У Європі ви не знайдете одноманітних 25-поверхових коробок. Сучасні житлові комплекси тут будують орієнтуючись на так-звану блакитну лінію міста. Тобто на загальну поверховість та архітектурні особливості. Тому, в основному будинки ЖК там мають щонайбільше 16 поверхів. Або ж це хмарочоси, які зводяться за креативними проектами, як експериментальна будова. До прикладу, комплекс «Triiiple», що розташований у центральному районі Відня нещодавно складається із трьох веж висотою по 100 м. Цьогорічна престижна премія International Property Awards відзначила його нагородою.

ЖК «Щасливий» у Львові – це 3 будинки по 16 поверхів, які вдало гармонують між собою. Дизайн тут простий, витриманий та функціональний. “Щасливий” вигідно виділяється на фоні інших новобудов Львова, тому купити тут квартиру – буде правильним рішенням.

Підземний паркінг – це ще одна невід’ємна частина житлових комплексів Європи. Таке рішення розвантаження прибудинкової території має суттєві переваги. Територія будинку виглядає акуратніше та має більше вільного простору. З погляду безпеки – це краще для дітей, які проводять час на спортивних майданчиках. Більше того, автомобілі в підземному паркінгу уникатимуть ризику руйнування через такі зовнішні фактори, як погодні умови.

До речі, обидва житлові комплекси від компанії «НоваБудова» у Львові міститимуть просторі підземні паркінги.

І останнє, але не менш важливе, це вдало спроектована прибудинкова територія та інфраструктура комплексу. Наявність щедро озеленених скверів, спортивних та ігрових майданчиків – це основна та не єдина умова створення європейського житлового комплексу. Сьогодні, сучасні мешканці великих міст шукають житло в будинках, в яких є необхідні комерційні об’єкти. Кафетерії, ресторани, бутіки, фітнес-центри, салони краси, та навіть офісні приміщення.

ТОВ «НоваБудова» відвели 2 поверхи під комерційну нерухомість в саме ЖК «Щасливий» PLATINUM. Також, комерційні об’єкти наявні і в ЖК «Щасливий», що на Біговій.

Для тих, хто заселитися в нове житло максимально швидко, в “Щасливому” можна придбати готову квартиру з ремонтом.

Отож, тепер вибір лише за вами. Сподіваємось, що були корисними. Тепер обрати справді європейське житло та купити квартиру в новобудові у Львові для вас має бути не так складно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.