Заволодівши вашими грошима, вони відразу зникають і встановити їхні особи вкрай складно.
В Городоцьке відділення поліції 24 жовтня звернувся 48-річний львів’янин. За словами чоловіка, він знайшов на одному із сайтів в мережі Інтернеті оголошення про продаж автомобіля «МAN». Узгодивши з продавцем деталі покупки,потерпілий переказав на його рахунок 10 000 гривень, після чого зв’язок з ним обірвався.
Схожа ситуація сталася з 59-річним львів’янином, який того ж дня звернувся в Личаківський відділ поліції. Він повідомив, що відправив на банківський рахунок грошові кошти в сумі 13 600 гривень у якості завдатку за автомобіль «Рено», який мали б ввезти на територію України із-за кордону. Проте машину заявник так і не отримав.
Ще 49 000 гривень сплатив 34-річний житель Черкаської області мешканцю Львова за нібито розмитнення автомобіля.
Поліцейські застерігають! Жертвами аферистів стають, як чоловіки так і жінки, не залежно від їхнього віку чи соціального статусу.
Розміщуючи оголошення на різних сайтах, зловмисники використовують пакети для мобільних телефонів (а іноді – й самі телефони) з розрахунку на одного клієнта, банківські картки на чуже ім’я, або ж видані на територіях, непідконтрольних Україні, тощо.
Щоб не стати жертвою шахраїв правоохоронці радять не перераховувати кошти за товар до його прибуття, та не переконавшись в його належній якості. Не передавайте гроші незнайомим людям за сумнівні послуги, навіть якщо вони є дещо дешевшими.
І ніколи не забувайте, що аферисти можуть бути дуже винахідливими і зроблять усе, щоб приспати вашу пильність! А ваша надмірна довірливість може мати вкрай високу ціну!
Відділ комунікації поліції Львівської області