Цікаво знати

Напередодні новорічних свят поліцейські Сокальського відділення поліції посилили контроль за продажем піротехнічної продукції

Адже контрафактні феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» за мить можуть перетворити свято на трагедію.

Тому з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів поліція Сокальщини звертається до громадян з проханням купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах, що мають відповідні ліцензії, сертифікати та інструкції на продукцію, яку вони реалізовують. Зокрема, здійснюючи покупку, необхідно переглянути у продавця відповідні документи, які підтверджують якість піротехнічних виробів, що продаються, а саме – сертифікат якості. “Категорично забороняється продавати побутові піротехнічні вироби неповнолітнім!!!

Правоохоронці наголошують батькам – наглядати за своїми дітьми!!! Не дозволяйте їм самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки! Також забороняється продаж піротехніки на ринках та на вулицях в дрібно-роздрібній торгівлі. У разі порушення вимог цих правил громадяни несуть відповідальність згідно чинного законодавства”! Йдеться про статтю 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів.

Звертаємось до жителів району із проханням повідомляти у Сокальське відділення поліції про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за телефоном 102 або (03257) 2-22-54.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.