Головна / Цікаво знати / Полиці і кишені для торгової сітки

Полиці і кишені для торгової сітки

Полиці і кишені для торгової сітки дозволяють значно збільшити місце для викладення товару. Така система впишеться в будь-який інтер’єр і доповнить вже встановлене обладнання. За допомогою полиць з металевої сітки буде нескладно збільшити торгову площу навіть в приміщенні невеликих розмірів. Таке обладнання дозволить при мінімальних затратах підготувати вітрини для розміщення продукції. В цьому випадку викладка товару буде орієнтована на покупця і допоможе йому швидко знайти все необхідне.

Полиці для розширення торгового простору

Сьогодні концепція самообслуговування використовується в більшості магазинів. Така система зручна для покупців, але вимагає установки сучасного торгового обладнання. Полиці і кишені під сітку мають полегшену конструкцію, що позитивно позначається на їх вартості. Такі елементи універсальні і підійдуть для розміщення різного типу продукції. Виробники випускають полки різних розмірів, що дозволить вибрати їх в залежності від типу товару і пропонованого асортименту.

Всі полки під сітку мають модульне виконання. Така конструкція дозволяє їх закріпити в будь-якому зручному місці. При необхідності підвісний кишеню легко зняти або переважити, не розбираючи торгове обладнання. При правильному оформленні торгової площі використання полиць дозволяє додатково виділити місце під викладку товару. Ці навісні елементи відмінно підходять для самообслуговування, що полегшить роботу продавця. З їх допомогою продукція буде завжди видно відвідувачам магазину і не втратить товарного вигляду.

Кишені і полки для товару

Вільний доступ до представленого асортименту продукції важливий для покупця. Навісні полки допоможуть вирішити такі завдання, а їх установка не займе багато часу. Залежно від призначення випускаються наступні підвісні елементи:

  • полки для капелюхів та інших головних уборів;
  • кишені для футболок, майок і сорочок;
  • полки для аксесуарів і штучної продукції;
  • спеціальні взуттєві кишені;
  • універсальні полки.

Всі такі моделі відрізняються своєю формою, але мають ідентичний кріплення. Така система дозволяє змінити конфігурацію торгового залу без перестановки важкого устаткування. Залежно від пропонованої продукції можна вибрати полку з захисними бортиками або в простому виконанні. Таке оснащення зробить магазин більш функціональним і допоможе швидше продати товар.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!